PS4 Türkçe YAMA Resident Evil Origins Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Resident Evil Origins Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,453 kez görüntülenmiş, 215 yorum ve 137 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Resident Evil Origins Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eikun

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,488
113

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren U-CREW çevirmenlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Origins sürümünde Resident Evil HD Remaster ve Resident Evil Zero oyunları yer alıyor. Bu 2 oyunu da kuracağınız pkg dosyası sayesinde türkçe olarak oynayabileceksiniz. Yama portunda bana yardımcı olan THE DARKNESS arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

RESIDENT EVIL HD REMASTER
TÜRKÇE ÇEVİRİ

U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

RESIDENT EVIL ZERO
TÜRKÇE ÇEVİRİ
U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ
THE DARKNESS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

esmerjan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 27, 2010
328
60
28
40
tesekur

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun yama çalışması ile daha karşınızdayız. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren U-CREW çevirmenlerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Origins sürümünde Resident Evil HD Remaster ve Resident Evil Zero oyunları yer alıyor. Bu 2 oyunu da kuracağınız pkg dosyası sayesinde türkçe olarak oynayabileceksiniz. Yama portunda bana yardımcı olan THE DARKNESS arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

RESIDENT EVIL ZERO
TÜRKÇE ÇEVİRİ
U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ
THE DARKNESS

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]

soners

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2009
16
8
3
42
teşekkürler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler

TÜRKÇE ÇEVİRİ
U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

RESIDENT EVIL ZERO
TÜRKÇE ÇEVİRİ
U-CREW

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ
THE DARKNESS

OYNANIŞ VİDEOSU