PS4 Türkçe YAMA Resident Evil 4 Remake Separate Ways Türkçe Yama İstek ve Soru

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde deus vult tarafından oluşturulan Resident Evil 4 Remake Separate Ways Türkçe Yama İstek ve Soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı Resident Evil 4 Remake Separate Ways Türkçe Yama İstek ve Soru
Konbuyu başlatan deus vult
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leon55

deus vult

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 18, 2023
8
0
1
Oyun çıkalı 1 ay olmuştur. PS4 için bir çalışma, açıklama vs göremediğimden ve aklıma takılan bazı sorular için açıyorum bu konuyu. Pc tarafında türkçe yamayı yapanlar var mı diye baktığımda en çok dikkatimi çeken Sixth Sense adlı bir çeviri grubu oldu.

Bu çeviri grubu kendi planlarının arasında olmamasına rağmen aldıkları çeviri destek maliyeti ile hem pc hemde ps4 için yamayı ücretsiz olarak çıkartacağını yazmış ve destekçinin ismini ThisRock84 olarak verilmiş. Merak edip discord adreslerine gittiğimde ise yamanın bu siteyle hiçbir şekilde alakası olmadığını ps4 portlarını para ile paylaşan websitesini gördüm.

ThisRock84 ismini bir yerden hatırlıyordum kendisinin bir çok yamasını zamanında kullandım ve discord sohbetlerinde mesajlara baktığımda bol dramalı mesajlar arasından sitenizin ismini buldum ve burada hem size soru sormak için hemde dlc nin türkçe yaması istemek için kayıt oldum.

Ek olarak : Türkçe yamayı isteyip araştıran ve bu olayı gören tek kişi olamam değil mi bu forumda? Neden acaba kimse cevap vermiyor anlamadım cidden.

Son düzenleme:

Tricking

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2022
85
21
8
Ben geçenlerde sixth sense çeviri grupundan sordum bizzat yama ps4 e ne zaman port edilecek diye.Malesef ps4 e cikmayacak dediler.Nedeninide söylemediler

gogoemir1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2017
109
44
28
bende bu yamayı çok istiyorum ama bu aralar site biraz suskun sanırım

ra65zan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 24, 2010
67
72
18
Muhtemelen sixthsense ekibinden izinsiz port edemiyorlar. Sixthsense çeviri dosyaları korumalı değil kendiniz port edebilirsiniz.

Tricking

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2022
85
21
8
Port etmeyi öğreten bir video varsa etmek isterdim.Zaten ben Azerbaycanda yasiyorum yani yamayi satmam ya da zahmetlerine karsi bir kötülüğumde dokunmaz.Program varsa lütfen yardımcı ola bilirmisiniz?

ra65zan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 24, 2010
67
72
18
Port etmeyi öğreten bir video varsa etmek isterdim.Zaten ben Azerbaycanda yasiyorum yani yamayi satmam ya da zahmetlerine karsi bir kötülüğumde dokunmaz.Program varsa lütfen yardımcı ola bilirmisiniz?
ReTool ve RePak araçlarını kullanarak oyunun dosyalarını çıkarıp, geri paketleyebilirsiniz. YouTube da eğitim videoları var.

Tricking

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2022
85
21
8
ReTool ve RePak araçlarını kullanarak oyunun dosyalarını çıkarıp, geri paketleyebilirsiniz. YouTube da eğitim videoları var.
Dil dosyasını açmakmı lazım?O doslayarın adları vardı.Notepad+ ile dil dosyaların aça biliyoruz biliyorum ama paketin içine attigimda kilobaytı aynı olmalı sanırım.Yani kelime fazla olmamalı

ra65zan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 24, 2010
67
72
18
Evet, dil dosyalarını çıkarmak için .list dosyasına ihtiyacınız var ama tekrar çeviri yapmayacağıniz için bytlarla uğraşmanıza gerek yok. Size özelden mesaj attım.

deus vult

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 18, 2023
8
0
1
Evet, dil dosyalarını çıkarmak için .list dosyasına ihtiyacınız var ama tekrar çeviri yapmayacağıniz için bytlarla uğraşmanıza gerek yok. Size özelden mesaj attım.
Bende denedim ama oyunun ana hikayesi için sorun yok fakat Mercanaries ve Ada wong dlc leri için türkçe yama olmuyor. Dil dosyalarını çıkartmak için RETool kullandığımda Separate Ways oyununun dosyalarını skipliyor. (yani atlıyor)

Bu nedenle RePak sadece ana hikaye metinlerini çeviriyor diğerleri olmuyor.

Bana da yardımcı olursanız sevinirim hocam.