PS Classic Mini PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,922 kez görüntülenmiş, 257 yorum ve 112 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PLAY STATİON 4 ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ertasd84

scaletti

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2019
3
2
3
Hocam size yazdıktan sonra işlemi anladım oyunları ayrıca indirdim cover ları hallettim programla sonra dediğiniz gibi oyunları klasör olarak flashın içine (games) attım. Flash diskin adını "SONY" diye değiştirdim. Taktım usb yi. Boot menu diye birşey geldi karşıma. Retroarch ve bleemsync diye 2 seçenek var. Retroarch çalışıyor ama diğeri failed to load hatası veriyor. Acaba nerede yanlış yapmış olabilirim?
Hocam size şöyle sorayım. İlk bleemsync i program üzerinden download ettiğimiz zaman zipli bir şekilde yükleniyor flash a. ben onu zipten çıkardım. oyunları atarken yalnız generate yaptığınız zaman 1,2,3 diye klasör olarak atıyor ya biz flash ta games klasörüne komple 1,2,3 diye indexlenen klasörleri mi kopyalıyoruz yoksa bu klasörlerin içinde yeralan gamedata alt klasörünün içindeki oyun dosyalarını mı sadece kopyalıyoruz?

sas1117

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 11, 2008
293
51
28
psx bugun ikinci el 300tl ye aldım ondan sonra oyun atmak için olsa olsa mcpsp yayınlamıştır dedim ve doğruymus.Teşekkürler Tuna
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Hocam size şöyle sorayım. İlk bleemsync i program üzerinden download ettiğimiz zaman zipli bir şekilde yükleniyor flash a. ben onu zipten çıkardım. oyunları atarken yalnız generate yaptığınız zaman 1,2,3 diye klasör olarak atıyor ya biz flash ta games klasörüne komple 1,2,3 diye indexlenen klasörleri mi kopyalıyoruz yoksa bu klasörlerin içinde yeralan gamedata alt klasörünün içindeki oyun dosyalarını mı sadece kopyalıyoruz?
gri ekran hatası bana da oldu. fılaş diskin SONY/Games/1 olması gerekli.GameData klasörünü de kopyalama.GameData klasörünün içinde ki 6 adet itemi numaralı klasöre direk at.Bende oyunlar bir gidip bir geldi.USB enerjisi yetmedi sanırım o yüzden usb hub alıp denemem lazım.Makına zaten kutusundan çıkınca nefret ettim.Ulan hiç ihtiyacımız bedavaya adamlar sadece karton basıp sıfır maliyetle makınaya da bi usb port takıp internete kapatarak heklenen makına ile bizi kışkırtıp milyon dolarları gene vurdu.Bu adamlardan korkulur.Şimdilik bu işi bıraktım 1 sene sonra tekrar denerim.Daha yeni olduğu için kodlama sistemi falan zor.Hatta ilk çıktığında resimleri yazıları kendin yazıyordun.Şimdi hazır programlar gene var ama brick olma ihtimali olabilir diye okudum.

Son düzenleme:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
psx bugun ikinci el 300tl ye aldım ondan sonra oyun atmak için olsa olsa mcpsp yayınlamıştır dedim ve doğruymus.Teşekkürler Tuna
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

gri ekran hatası bana da oldu. fılaş diskin SONY/Games/1 olması gerekli.GameData klasörünü de kopyalama.GameData klasörünün içinde ki 6 adet itemi numaralı klasöre direk at.Bende oyunlar bir gidip bir geldi.USB enerjisi yetmedi sanırım o yüzden usb hub alıp denemem lazım.Makına zaten kutusundan çıkınca nefret ettim.Ulan hiç ihtiyacımız bedavaya adamlar sadece karton basıp sıfır maliyetle makınaya da bi usb port takıp internete kapatarak heklenen makına ile bizi kışkırtıp milyon dolarları gene vurdu.Bu adamlardan korkulur.Şimdilik bu işi bıraktım 1 sene sonra tekrar denerim.Daha yeni olduğu için kodlama sistemi falan zor.Hatta ilk çıktığında resimleri yazıları kendin yazıyordun.Şimdi hazır programlar gene var ama brick olma ihtimali olabilir diye okudum.
Hazır programlar sürekli gelişiyor retroarc ile emulatör desteğide genişledi

Not olarak usb üzerinden boot ettiğiniz için brick riski olmaz

sas1117

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 11, 2008
293
51
28
Hazır programlar sürekli gelişiyor retroarc ile emulatör desteğide genişledi

Not olarak usb üzerinden boot ettiğiniz için brick riski olmaz
Tuna'cım makına elimde yok daha denemedim diye mesajını okudum...müsaitsen bu hafta oyunlar ve makınayla beraber sana gelicem.Deneyelim :)