PS Classic Mini PS Classic Mini Kırma ve Oyun Yükleme Rehberi

yanki_061

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 11, 2019
2
1
3
herşeyi tarife göre yaptım sonra usb flaşı playstationa taktım oyunu göstermiyor başka bir sorun var herhalde

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,498
18,908
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
herşeyi tarife göre yaptım sonra usb flaşı playstationa taktım oyunu göstermiyor başka bir sorun var herhalde
İndirmiş olduğunuz BleemSync + RetroArch + Skin bu rar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart yapın ve çıkarttığınız dosyaları kullandığınız usb içerisine atın, sonra tekrar deneyin görecektir

sas1117

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 11, 2008
177
2
18
bazı oyunlar birden fazla ddosyalı oluyor.MEsela Tekken 2 indirdim.İçinde bin dosyası (Track 1).bin (Track 2).bin diye .Onlardan en yüksek mb olanı mı secelim diger binler ne ola ki?MK Triology falan çoklu bin olanları nasıl konvert edicem?

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,498
18,908
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
bazı oyunlar birden fazla ddosyalı oluyor.MEsela Tekken 2 indirdim.İçinde bin dosyası (Track 1).bin (Track 2).bin diye .Onlardan en yüksek mb olanı mı secelim diger binler ne ola ki?MK Triology falan çoklu bin olanları nasıl konvert edicem?
İndireceğimiz oyunun tek dosya olması bizim işimizi kolaylaştırıyor bin veya iso uzantılı olarak indirmek işimizi daha kolay görüyor

sas1117

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 11, 2008
177
2
18
bazı oyunları o yuzden convert yapmadım tek dosya halinde olanları attım.Şimdi yuksek kapasiteli bir diske 100tane oyun atıp deniycem hepsini açıyor mu diye .Şu an tek sorunum oyunları tam ekranda oynayabilmek.İleride menulere pc de kullandıgım psx.exe emuletorunde ki seceneklerin gelmesini umuyorum