PSP Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38,258 kez görüntülenmiş, 112 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora Direkt 5.50 GEN-D3 Full Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan akkorr

kingorbis01

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2011
3
0
0
33
Abi şimdi bende psp 1004 warda 5.larda verisyondu bnmki sonra 6.35 ypdım sonra 6.37 bunu kıramam mı lutfen yardım

bado6100

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 16, 2008
11
0
1
46
Merhaba arkadaslar,

Elimde full brick olmus bir PSP 2006 var. Data code yazmiyor, seri numarasi ise HE ile basliyor.

Simdi eger bu v3 ise zaten brick'i duzeltemeyiz degil mi?

Eger v2 ise o zaman bu konudaki yazilimi deneyebilirim degil mi?

Elimde pandora pili yapabilecegim bir FAT cihaz var, yalniz konuda magic ms denmis. Bu bildigimiz hafiza karti degil mi yani dosyalari hafiza kartina kopyalamadan once hafiza kartina bir sey yapmam gerekiyor mu?

atlantisprensi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 13, 2008
99
1
0
Bende PSP 2006 eski anakartlı CFW 5.0 GEN D yüklü bir cihaz var. 5.0 M33-6 yapmak istiyorum sebebi de bu Neo Geo emulatörü sadece M33 versiyonlarda çalışıyor. Fakat mctuna kardeşim çalıştığını yazmış neo geo topici altına hemen br deneyim bakalım tşk

galaktos

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2019
1
0
1
Benim psp 3004 birkaç defa kırmayı denedim ama hata verdi. Bu defa da olmazsa vallaha kıracam.

yekx

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 10, 2019
1
0
1
XGEN UPDATER v5 ile direkt olarak 5.50 GEN-D3 Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım

Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan bütün dosyaları magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir menüden Flash Install CFW 5.50 GEN-D3 sekmesi üzerine gelin tuşuna ❌ veya :yuv: tuşuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
Güzel olmuş, emeğinize sağlık

hakimbey0665

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 12, 2019
1
0
1
XGEN UPDATER v5 ile direkt olarak 5.50 GEN-D3 Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım

Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan bütün dosyaları magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir menüden Flash Install CFW 5.50 GEN-D3 sekmesi üzerine gelin tuşuna ❌ veya :yuv: tuşuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
Harika