İşte Vita'nın Oyun, Hafıza Kartı ve Aksesuar Fiyatları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Aksesuar ve Donanım kategorisinde heroesmania tarafından oluşturulan İşte Vita'nın Oyun, Hafıza Kartı ve Aksesuar Fiyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,885 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Aksesuar ve Donanım
Konu Başlığı İşte Vita'nın Oyun, Hafıza Kartı ve Aksesuar Fiyatları
Konbuyu başlatan heroesmania
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erenbahar

heroesmania

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 23, 2009
182
0
0
Oyun dünyasının son günlerdeki en büyük ilgi konusu olan Vita’nın en çok merak edilen unsurlarından birisi olan fiyat listesi, sonunda basınla paylaşıldı.

Daha önceki günlerde yayımladığımız bir haberde, Vita’ya çıkacak oyunların listesini sunmuştuk.

İşte Sony bu oyunlardan ilk etapta çıkacak olanların fiyatlarını açıkladı. Şirket bunun yanında,hafıza kartı ve aksesuar fiyatlarını da hatırlattı.

İşte Fiyatlar

Oyunlar

Uncharted: Golden Abyss – €49.99€

ModNation Racers: Road Trip -39.99€

Everybody’s Golf – 39.99€

WipEout 2048 – 39.99€

Unit 13 -39.99€

Little Deviants – 29.99€

Reality Fighters – 29.99€

Hafıza Kartları

4Gb – 19.99€

8Gb – 34.99€

16Gb – 49.99€

Aksesuarlar

AC adaptor -9.99€

Taşınabilir Şarj Aleti – 49.99€

USB cable -9.99€

Kulaklık – 19.99€

Kaynak :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

etometo17

Game Breaker *
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2011
270
0
0
Oh my goodness!diyorum. Artık iyi oyun zevki için katlanacağız:(

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
Fiyat lar şuana göre makul ve iyi görünüyor zaten cihaz daha yeni zamanla fiyatı düşecek gibime geliyor ama eninde sonunda düşecektir fiyatı.

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
Benim için bir şey farketmez düşer yada düşmez. Çıkınca alacağım için. Ama mutlak düşecektir ama ne zaman belli deil.

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
Benim için bir şey farketmez düşer yada düşmez. Çıkınca alacağım için. Ama mutlak düşecektir ama ne zaman belli deil.
oyun makinasi ni yakindan bir kac defa incelem sansim oldu..gercektend e gaza getirip !"alayim alayim""diyorsun...alirsan pisman olmassin(orjinal takilmak sorun olmazsa) ben esim yuzunden alamiyorum..yoksa su an kalkip almaya giderim....

bu arada grafikler gercekten cok guzel...ben tennis sevmem ama oyununa baktim...bu kadar gercekci olur ancak..birde dokunmatik ekran cok duyarli .....

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
oyun makinasi ni yakindan bir kac defa incelem sansim oldu..gercektend e gaza getirip !"alayim alayim""diyorsun...alirsan pisman olmassin(orjinal takilmak sorun olmazsa) ben esim yuzunden alamiyorum..yoksa su an kalkip almaya giderim....

bu arada grafikler gercekten cok guzel...ben tennis sevmem ama oyununa baktim...bu kadar gercekci olur ancak..birde dokunmatik ekran cok duyarli .....
Tennis oyunlarını severim. Orj takılacam zaten. Bi tek PSP oyunlarını kopya oynarım o kadar eğer hackerlar başarırsa :D. Sorması ayıp esiniz yüzünden neden alamıyorsunuz ki açaba :D

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
829
23
18
44
japonya
Tennis oyunlarını severim. Orj takılacam zaten. Bi tek PSP oyunlarını kopya oynarım o kadar eğer hackerlar başarırsa :D. Sorması ayıp esiniz yüzünden neden alamıyorsunuz ki açaba :D
evde 2 tane ps3 ,2 tane psp ve sirf 3d oyun oynamak icin evde televizyon varken tutup 40 inch sony bravia 3d tv aldim ...bu yuzden :(
ama bugun tokyo ya geciyorum is icin..belki gaza gelir alirm ...ama aldiktan sonra evde nasil esime gosteriirm onu dusunuyorum :(

sorun korkup kokrmamak degil,maksat kalbi kirilmasin.....ahh alsam fazla bri sey demez ,calisiyorsun aliyorsun diyor...ama hedeflerimiz var diyor ,bu hedefler icinde para lazim ...bunun icin parayi kullanalim diyor :(

havalar biraz daha duzelsin kore gezisi hediye edecem ^^! yaza da hong kong :) (bu arada bende gezmis olurum )

marmelat360

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 11, 2010
137
5
18
39
fiyat konusunda şunu söyleyeyeyim yıl 2006 idi sanırım dolar o zaman 1.18 TL idi yaz zamanı, 240 liraya psp almıştım sıfır... şimdi nerede.... fiyatta kur faktörü etkilidir her zaman.