Xbox One Fw Çalışmalarına Başlandı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Donanım kategorisinde ankboy tarafından oluşturulan Xbox One Fw Çalışmalarına Başlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,708 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Donanım
Konu Başlığı Xbox One Fw Çalışmalarına Başlandı
Konbuyu başlatan ankboy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan taneralkan

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0
şu an için mıcrosoft ve sony sıkı çalışır önlemini alır diye düşünüyorum :D
sony her zaman yine katı olacaktır bu konuda microsoft daha çok live takıntısı olduğu için live konusunda güvenlik alacaktır.c4eva bu kadar zaman sonra ilk kez fw açıklaması yapıyorsa :unconscious:

Ben sipariş verdim bugün sorun yok :D

Verbatim Blu-ray Disc 20 Spindle - 50GB 4X BD-R DL

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,077
0
Siteye Git

sony her zaman yine katı olacaktır bu konuda microsoft daha çok live takıntısı olduğu için live konusunda güvenlik alacaktır.c4eva bu kadar zaman sonra ilk kez fw açıklaması yapıyorsa :unconscious:

Ben sipariş verdim bugün sorun yok :D

Verbatim Blu-ray Disc 20 Spindle - 50GB 4X BD-R DL

zamanında 8gblıklar pahalıydı birde 50gb'lık çıkıyınca tanesini artık 35 liraya satarlar bizim için çok güzel haber inşallah ileride rgh tarzı çıkartırlarsa o zaman alıcam yoksa dvdye para yetmez birde bunu oyunu yazdırırken elektiriklerin gitmesi veya dvd'nin yanmaısnı düşünürsek evlat acısı gibi içimize oturur :D phil spencer bi açıklamasında 2015 yılında her ay yeni bir güncelleme geleceğini söyledi inşallah güvenlik önlemleri koymazlar​

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0

zamanında 8gblıklar pahalıydı birde 50gb'lık çıkıyınca tanesini artık 35 liraya satarlar bizim için çok güzel haber inşallah ileride rgh tarzı çıkartırlarsa o zaman alıcam yoksa dvdye para yetmez birde bunu oyunu yazdırırken elektiriklerin gitmesi veya dvd'nin yanmaısnı düşünürsek evlat acısı gibi içimize oturur :D phil spencer bi açıklamasında 2015 yılında her ay yeni bir güncelleme geleceğini söyledi inşallah güvenlik önlemleri koymazlar​
Dediklerinde doğrusun eskiden öyleydi.Rgh biraz zor Gligli hala hayattaysa belki yine uğraşır :highly_amused:

[video=youtube;JyYdL4L6vwE]http://www.youtube.com/watch?v=JyYdL4L6vwE[/video]

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,077
0
Siteye Git

Dediklerinde doğrusun eskiden öyleydi.Rgh biraz zor Gligli hala hayattaysa belki yine uğraşır :highly_amused:

[video=youtube;JyYdL4L6vwE]http://www.youtube.com/watch?v=JyYdL4L6vwE[/video]
valla dostum fw ile yeni nesilde zor oynanır inşallah rgh gelir şuanda xboxone gözümde çöp eğer rgh yaparlarsa altın gibi gözükecek :highly_amused:

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0

valla dostum fw ile yeni nesilde zor oynanır inşallah rgh gelir şuanda xboxone gözümde çöp eğer rgh yaparlarsa altın gibi gözükecek :highly_amused:
:D:D:highly_amused::highly_amused: ben rgh yapılrısa yani gelene kadar böyle idare ederim sorun yok çöp olsunda böyle olsun :excitement: