PS4 Türkçe YAMA The Walking Dead: Michonne PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan The Walking Dead: Michonne PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,833 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 61 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Walking Dead: Michonne PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eikun

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,489
113

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. The Walking Dead: Michonne oyunun 1. bölümünü TECHNOGAME EKİBİ, 2. bölümünü TANER SAYDAM, 3 bölümünü de HAKAN AYAŞ (Kompüter Delisi) çevirdi. Çeviride emeği geçen herkese buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yardımlarını esirgemeyen Qnoops'a & Mr.Hahn13'e ve THE DARKNESS arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

NOT: Yamayı fazla test etme şansım olmadı, fakat tüm bölümleri açıp biraz oynadım. Ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

1. BÖLÜM
TECHNOGAME EKİBİ

2. BÖLÜM
TANER SAYDAM

3. BÖLÜM
HAKAN AYAŞ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

Onureyign

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 23, 2019
1
0
1

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. The Walking Dead: Michonne oyunun 1. bölümünü TECHNOGAME EKİBİ, 2. bölümünü TANER SAYDAM, 3 bölümünü de HAKAN AYAŞ (Kompüter Delisi) çevirdi. Çeviride emeği geçen herkese buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yardımlarını esirgemeyen Qnoops'a & Mr.Hahn13'e ve THE DARKNESS arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

NOT: Yamayı fazla test etme şansım olmadı, fakat tüm bölümleri açıp biraz oynadım. Ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

1. BÖLÜM
TECHNOGAME EKİBİ

2. BÖLÜM
TANER SAYDAM

3. BÖLÜM
HAKAN AYAŞ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]

Tesekkurler