PSX Oyun İstekleri - ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp PS1 Oyunları kategorisinde hako tarafından oluşturulan PSX Oyun İstekleri - ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46,184 kez görüntülenmiş, 217 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp PS1 Oyunları
Konu Başlığı PSX Oyun İstekleri - ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hako

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Arkadaşlar istediğiniz ps1 oyunları için buraya istek yaparsanız arkadaşlarımız upload etmeye çalışacaklardır..

ANCAK :

Bakın çocuklar.. Bir oyunu veya herhangi bir şeyi arıyorsanız önce arama butonunu kullanınız..Ama önce oyunun yada ne arıyorsanız onun ismini tam olarak öğrenin .. sonra şunu bilmeniz lazım aradığınız şeyin isminde 5 adet harf den kısa kelimeler varsa onları arama butonuyla bulamazsınız.. peki nasıl bulacaksınız..

mesela "The Godfather Mob Wars" oyununu arıyorsunuz .. arama butonuna basın ama "the" diye yazmaya başlamayın "Mob Wars"yazarsanız da olmaz..çünkü bu kelimelerde 3 veya 4 harf var bulamazsınız.. peki neden ? çünkü aradığınız kelime en az 5 harfden oluşmalı.. yani arama butonuna ne yazmanız gerekiyor "Godfather" yazmalısınız çünkü bu kelimede en az 5 harf var..arama butonuna basıp yazdığınızda içinde tüm "Godfather" kelimesi geçen tüm konular karşınıza gelecektir..

bakın ve istediğinize gidin. gelişmiş aramada ise aradığınız bölümü de seçerseniz o zaman istediğiniz bölümdeki seçenekler karşınıza gelecektir..yani işlem iyice kısalacaktır..

kadabra85

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
8
0
0
Gran Turismo-5 sanirim ps2 oyunu hocam onu nasil oynayabiliriz psp'de?Tesekkurler!

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
jackie chan stunt master bulabilir misiniz ?
o oyun var bende upload edilecek oyunlar listesine koyuyorum.. ancak önce FF8 i bitireceğim sonra The Legend of Dragoon [Disc1of4]NTSC- [SCUS-94491] u upload edeceğim.. sonra bu oyunu koyarım..

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
o oyun var bende upload edilecek oyunlar listesine koyuyorum.. ancak önce FF8 i bitireceğim sonra The Legend of Dragoon [Disc1of4]NTSC- [SCUS-94491] u upload edeceğim.. sonra bu oyunu koyarım..

Hakocugum biz bu oyunu istek yapan arkadasla da konustuk chat box da zaten arkadasta varmis herhalde bu oyun .
Oyunu istemesinin sebebi oyunun calismamasi ve arkadasim galiba kendindeki versionun calismadigini saniyormus .
Oysa bu oyun malesef hic bir pops dosyasi ve versionla calismiyor.
Cok ilginc ama evet malesef oyle..
US-PAL ve JAP Game ID lerini demememe ragmen (Ornegin Resident Evil 2 de ki Police Station bolumu cozumu Jap Game Id olan slps01222 ve slps01510 yaparak cozulmesi gibi ve bazi diger oyunlarda bu cozumle oynanmayan oyunlarin oynanabilmesi gibi ) malesef bu oyunda yemedi :(

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
hımm.. henüz convert edip denemediğimden bunu söylemen iyi oldu.. boşuna uğraşmayayım o zaman sağol kasatka... evet bazı oyunlarda GAME ID değiştirmeden oyun oynanamıyor..

teksaslı

Erişim Engelli
Haz 27, 2008
37
0
0
36
jackia chan psx

beylar jackia chan oyununu bi türlü oynayamadım psp de eboot sekline yarım yamalak çevirdim ama açılmadı lütfen biri şu oyunu çeviriversin

bebeqlesi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2008
296
4
18
jackie chan pspde hiçbişekilde çalışmıyor arkadaşım.ne pops yardımıyla nede başka bi programla,heryolu denedim ama çalıştıramadım.