PSP God of War - Ghost of Sparta Türkçe

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde Barkod58 tarafından oluşturulan PSP God of War - Ghost of Sparta Türkçe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,392 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı PSP God of War - Ghost of Sparta Türkçe
Konbuyu başlatan Barkod58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir2gramlimas

Barkod58

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2010
62
4
8
42
Şu anda socom fire stream bravo 3 için çalışma başlattim diğer god of war ibundan sonra türkceleştirilecek.

Barkod58

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2010
62
4
8
42
socom fireteam 3 de çok güzel super konulu bir oyun turkçesini oynayinca hak vereceksiniz.

bymelih

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 4, 2011
5
0
0
34
süper valla çok sağolun baya uğraşmıssınız belli oluyor harfler fln aynı ne kadar uğraştırdını az çok tahmin edebiliyorum çok sağol vlla

ofli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 18, 2009
27
0
1
31
Oyunun orjinal english klasörünü verecek olan var mı yükledim oyun bozuldu link atana şimdiden taşekkür ederim

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
Ellerine sağlık yamayı yaptım oyun turkce yle muhtiş oldu ellerine sağlık. Çok süper bir emek süper bir paylaşım. :) Devamını bekleriz. Açaba assasıns creed bloodlines ı türkçeye çevirebilir misin :)

les passants

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 4, 2011
41
0
0
artık türklerde boş durmuyor.ps3 için psnden indirdiğin inFamous2 Demo oyunuda türkçeydi.Heralde biraz ilerleme var :) bu arada konu oyunu bitirmeyen arkadaşlar için biraz spoiler içeriyor.resimler falan.çünkü ben oyunda kardeşimizin bizi affedeceğini düşünmüştüm ilk başta.

bogac9899

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 26, 2010
34
0
0
28
kardeşim eline sağlıkta keske bu çalısmayı oyunun çıkışına yakın yapsaydın sıtedekılerın çoğu oyunu bıtırdı bende dahıl ben arsıve atmayıda unuttum oyunu sılındı gıttı :( ama bıtırmeyenler ıçın çok ıyı olmus :)

Bump:
artık türklerde boş durmuyor.ps3 için psnden indirdiğin inFamous2 Demo oyunuda türkçeydi.Heralde biraz ilerleme var :) bu arada konu oyunu bitirmeyen arkadaşlar için biraz spoiler içeriyor.resimler falan.çünkü ben oyunda kardeşimizin bizi affedeceğini düşünmüştüm ilk başta.

affedıyor zaten :) uyarı:spoılerrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bu arada yetkılı kısıler 2 yorumumu bırlestırırlerse ıyı olur tesekkurler