PS4 KIRILMADAN HEN EDİLMEDEN ORJİNAL OYUN ONLİNE OYNANIR MI?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Hack ve Firmware kategorisinde TÜRKLERPRODUR tarafından oluşturulan PS4 KIRILMADAN HEN EDİLMEDEN ORJİNAL OYUN ONLİNE OYNANIR MI? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,829 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Hack ve Firmware
Konu Başlığı PS4 KIRILMADAN HEN EDİLMEDEN ORJİNAL OYUN ONLİNE OYNANIR MI?
Konbuyu başlatan TÜRKLERPRODUR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arrd34

TÜRKLERPRODUR

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2019
2
0
1
  • ARKADAŞLAR BUGÜN BELKİ ÇOĞUNUZUN MERAK ETTİĞİ BENİMDE MERAK ETTİĞİM BİR KONUYU AÇTIM.
    PS4 HER AÇILIŞTA HEN EDİLMEK ZORUNDAKİ KİLİTLİ OYUNLARI OYNAYABİLELİM.
    AMA ÇOĞU KİŞİ ONLİNE OYUN TUTKUNU YADA ARKADAŞLARIYLA OYNAMAK İSTEMEKTEDİR FAKAT KIRIK PS4LERDE ONLİNE OYNARSAK BAN YERİZ.
    BENİM MERAK ETTİĞİM ONLİNE (İNTERNETLİ)*ORJİNAL* OYUNLARI HEN ETMEDEN OYNARSAK PS4 KIRIK OLMADIĞI İÇİN PSN İSTEMEYEN OYUNLARI ONLİNE OYNAYABİLİR MİYİZ?
    (Çok uzun oldu ama cevaplarınızı bekliyorum)

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,363
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Öncelikle forumda büyük harf ile yazmak bağırma anlamına geldiği için yasaktır,tekrar büyük harfler ile konu açarsanız forumdan uzaklaştırılıdırsınız

Sorunuzun cevabı ise güncelleme yapmadan online oyun oynayamadığınız için kırık sistemden vazgeçmeniz gerekiyor

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
123
13
18
Hem pastam dursun istiyorsun hem karnım doysun istiyorsun ya online ya kırık makine.

Son düzenleme: