PS4 kırıkken orjinal oyun oynanırmı?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde kadiroztekin2020 tarafından oluşturulan PS4 kırıkken orjinal oyun oynanırmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 kırıkken orjinal oyun oynanırmı?
Konbuyu başlatan kadiroztekin2020
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MucoBEY

kadiroztekin2020

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2021
5
0
1
Abiler yakın zamanda ps4 almayı düşünüyorum aklıma bi soru takıldı. Şimdi diyelim orjinal GTA 5 aldım oyun ingilizce, türkçe yapmam için ps4 ü kırmam gerekiyor kırdım diyelim PS4 kırıkken de Orjinal oyun oynarmıyım?

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
Abiler yakın zamanda ps4 almayı düşünüyorum aklıma bi soru takıldı. Şimdi diyelim orjinal GTA 5 aldım oyun ingilizce, türkçe yapmam için ps4 ü kırmam gerekiyor kırdım diyelim PS4 kırıkken de Orjinal oyun oynarmıyım?
Aklında bulunsun GTA V şu an Ps4'te Türkçe olarak oynanamıyor. Maalesef ki bu oyuna Türkçe yama işlemi yapılamıyor. En azından şimdilik...
Kırık konsolunuzun versionu, kullanacağınız orjinal cd'nin versionundan yüksek ise kullanabilirsiniz
Diğer sorduğun sorunun cevabı ise yukarıda üstadın söylediği şekilde. Gerekli açıklamayı kendisi yapmış zaten. Teşekkürler.

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
Yanlız bildiğim kadarıyla orjinal oyuna yama yapılmıyor. Oyunu yine pkg olarak indirmen gerek.