PS3 EMULATÖR PS3'de Ps2 Oyunlarını Oynamak

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - PS2 Emulasyon kategorisinde msgday tarafından oluşturulan PS3'de Ps2 Oyunlarını Oynamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,199 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - PS2 Emulasyon
Konu Başlığı PS3'de Ps2 Oyunlarını Oynamak
Konbuyu başlatan msgday
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan retry87

msgday

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2014
75
12
8
Arkadaşlar ne kadar araştırdıysamda Ps2 oyunlarını Ps3 de açamamıştım.
Deneme yanılma yöntemi ile oyunlarımı sildirdim :) ama sonunda oyunları açmayı başarabildim.
Buna değermiydi tabiki değerdi hem ps2 oyunu hem ps3 oyunu oynayacak duruma geldi.
Sizin için ufak bir video hazırladım.
Ps2 oyunlarını bilgisayarda convert etmenize artık gerek kalmadan açabiliyoruz ve ps3 kolunu cihazla kablo yolu ile bağlantı kurmadan kablosuz bir şekilde oynayabiliyoruz.
Benim kullandığım cwf Habib 4.66 Cobra diye geçiyor
Oluşan sıkıntılardan kesinlikle sorumlu değilim.

Öncelikle vermiş olduğum linkteki dosyaları indirin
mega:///#!V5IXESYC!MOZ8oLeK8mN93CE7Os9pmd4yAunObuv92gh5K3SO0uI
link güncellendi

rar dan çıkan dosyaları fat32 formatlı bir flash diskin içine aşağıdaki gibi atın atın
[ATTACH=CONFIG]1104[/ATTACH]

PS2ISO diye bir klasör oluşturun ve bunun içine Ps2 oyununuzu iso formatında atın
illa aynı yerde olacak diye bir şart yok farklı bir fat32 formatlı flash diske PS2ISO diye bir klasör oluşturup oyunu onun içinede atabilirsiniz
Sonrasında videoyu takip edebilirsiniz.

[video=youtube;PsdHkuoM9AI]https://www.youtube.com/watch?v=PsdHkuoM9AI[/video]

videodaki anlatım bozuklukları ve dil sürçmelerini lütfen dikkate almayınız :D Öyle pek fazla video çeken biri değilim. Amacım sadece yapamayan arkadaşlara yardımcı olmaktır.

İYİ EĞLENCELER

Son düzenleme:

cemşit

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 2, 2012
33
2
0
37
Siteye Git
aslında bunları youtube yazdımda yinede formda paylaşmak daha iyi olur diye düşündüm

1-
rogero 4.55 multiman 4.55 kullanıyorum. bi araştırma yaptım form sitelerinde o kadar karışık anlatılmış ve hepsi ayrı ayrı sayfalardan bir birinden bagımsız anlatılmış çok karışık bu işlem olursu süper olur most wanted ve tsubasayı oynarım most wanted icin türkçe yamada bulursam süper olu

2-
exdata sorunu verdi l1 basılı tutmayla alakalı bir şey olabilir mi. birde eski sürümleri deneyim 3.17 yi

3-
exdata klasörü oluşturacakmışız

4-
warning:you have not created "MC1" and "MC2" from XMB (memory card utility) the VME auto-decrypt / auto export feature will not be used until you have created them.

Uyarı: Eğer onları oluşturan kadar VME oto-şifresini / otomatik ihracat özelliği kullanılmaz XMB (hafıza kartı programı) den "MC1" ve "MC2" yarattım.

bundan sonra teklif hakkı koruma bilgisi gecersiz (80029513) yazıyor
rap veya rip dosyası istiyor acaba

msgday

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2014
75
12
8
verdiğim klasörde exdata klasörü ve rap dosyası mevcut benim araştırdığım konularda rogero cfw ler r1 tuşuna basıyordu öyle dene
MC1 ve MC2 dediği ps2 memory card save dosyası oluşturman gerekiyor Kayıtlı Veriler Yardımcı Programı(PS2) yazıyor oradan mc1 ve mc2 adlı save yolu oluşturman yetecektir.
söylenen işlemleri tekrar sırasıyla baştan yapmanı tavsiye ederim
yapamazsan özelden mesaj at yardımcı olacağım.

Son düzenleme:

msgday

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2014
75
12
8
hangi cfw yi kullanıyorsun habib mi darknet cobramı?

msgday

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 6, 2014
75
12
8
iso uzantılı dosyanı PS2ISO adlı klasör oluştur onun içine at sonrasında yüklemeyi gerçekleştir

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,468
5,311
113
verdiğim klasörde exdata klasörü ve rap dosyası mevcut benim araştırdığım konularda rogero cfw ler r1 tuşuna basıyordu öyle dene
MC1 ve MC2 dediği ps2 memory card save dosyası oluşturman gerekiyor Kayıtlı Veriler Yardımcı Programı(PS2) yazıyor oradan mc1 ve mc2 adlı save yolu oluşturman yetecektir.
söylenen işlemleri tekrar sırasıyla baştan yapmanı tavsiye ederim
yapamazsan özelden mesaj at yardımcı olacağım.
darknet 4,70 kulanıyorum

hangi cfw yi kullanıyorsun habib mi darknet cobramı?
[MENTION=144999]msgday[/MENTION]

Son düzenleme:

cemşit

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 2, 2012
33
2
0
37
Siteye Git
tamamdır çok sagol sorun sendeki dosyaları kurmamışım aynı dosyaları başka yerlerdende bir çok kez indirdim birden fazla hepsi birbirine karışmış öbürlerindede rap dosyası yokmuş ondan sorun olmuş ps3 ile alakalı beni en çok ugraştıran konu bu oldu. bu arada rogero 4.55 dede L1 tuşuyla oluyor. genelde herkes başkalarının konularını kopyala şapıştır yaptıgı için yanlış bilgi oluyor

mc1 ve mc2 sorunları için

memory card yardımcı programlarından yapmama izin verdi ps2 diye bir secenek çıktı onu seçtim yuva ata diyor atyorsun
Kayıtlı Veriler Yardımcı Programı(PS2) de bişe olmuyor PS2 Classics Placeholder yükledikten sonra
Kayıtlı Veriler Yardımcı Programı(PS2) oldugu yere PS2 Classics Placeholde geliyor işallah kaydeder birde onunla uğraşmayız.
videoda ve konuda bu bölüm olmadığı için yazdım benim sorun yaşayacaklar için bence bu konu sabitlenmeli diğerleri çok karışık
ps3 için ps2 oyunları artmaya başladı. herkesin nostaljiye ihtiyacı vardır
mc1 ve mc2 olayını rogero 4.55 ve multiman 4.55 göre anlattım
şimdi zamundadan ps2 iso oyunu aramaya geldi bekle beni most wanted

cemşit

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 2, 2012
33
2
0
37
Siteye Git
aklıma gelmişken PS2 CLASSIC MANAGER 1.02 Update ile işimiz olur mu siliyim mi videoda bununla alakalı bir şey göremedimde