mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,416
17,341
113
36
Siteye Git

PlayStation 4 Save Mounter ile başka bir oyuncuya ait save dosyalarını kendi konsolunuzda kullanmanızı sağlamaktır

Yani internet üzerinden bitirilmiş veya % bilmem kaçı tamamlanmış veya başka bir özelliği olan kayıt dosyalarını kendi konsolunuza yükleyebilir ve bu kayıt dosyasının oyunu başlatarak devam edebilirsiniz

Teori olarak kendinize ait save dosyalarının yedeklerini hard disk değişimi sonrasında tekrar konsolunuza yükleyebilir ve oyunlara kaldığınız yerden de devam edebilirsiniz

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
Proram PC üzerinde çalışmaktadır ps4 konsolunuzun IP adresini yazarak konsola bağlanıyorsunuz ve ps4debug.bin dosyasını konsolunuza gönderiyorsunuz

Sonrasında aşağıdaki anlatımda olduğu gibi işlemleri yaparak tamamlıyorsunuz, biraz karışık görünsede bir kaç deneme ile çözülebilecek bir işlemdir

Orjinal bağlantı ve anlatım için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.

May 6, 2009
34
5
8
32
bundan sonra save dosyalarını da görebiliriz demektir. ben bütün kurulumları yaptım oldu fakat internette save game bulmak oldukça zor olduğu için orada tıkandım.Bence forumda ftp yoluyla indirdiğimiz save gamelerimizi paylaşabileceğimiz bir bölüm olmalı.