PS4 PKG OYUN Hako dan PS4 Oyunları Alfabetik Listesi/PS4 List of Games

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Hako dan PS4 Oyunları Alfabetik Listesi\/PS4 List of Games başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 385,019 kez görüntülenmiş, 392 yorum ve 108 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Hako dan PS4 Oyunları Alfabetik Listesi\/PS4 List of Games
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan darklight_

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Aşagıdaki oyunlara güncellemeler eklendi...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Crash Bandicoot N Sane Trilogy Stormy Ascent Level DLC eklendi...

crazyarcher1

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 30, 2019
8
0
1
Hako sen kralsın mükemmelsin sağol paylaştığın liste için.
For Honor ı da bulup atabilirsen çok mükemmel olurdu.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Hako sen kralsın mükemmelsin sağol paylaştığın liste için.
For Honor ı da bulup atabilirsen çok mükemmel olurdu.
Sağol... O oyunu sadece online olarak oynayabilirsin, yani psn bağlantısı gerekir. psn son versionu yüklemeni ister. bunu isteyeceğini sanmıyorum. Onun için listede yok.

Son düzenleme:

canpolat

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 15, 2019
1
0
1
Hako Reis The Hunter Call Of The Wild oyununu hiçbir yerde bulamadım. Varsa elinde PKG dosyasını sunar mısın?

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Hako Reis The Hunter Call Of The Wild oyununu hiçbir yerde bulamadım. Varsa elinde PKG dosyasını sunar mısın?
Var bende ama deneyecek fırsatım olmadı güncelleme yapmadan oynanması gerekir. PS4 istanbulda olduğundan şu an deneyemiyorum. yetiştirebilirsem gece linkleri koyarım yada sabaha...v1.00 version olarak.

EDIT : Ekledim...

Son düzenleme: