★ Game Categories V12 / Oyunlarınızı Kategorilere Ayırın PSP'nizi Baştan Yaratın / Resimli Anlatım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Plugins kategorisinde TNT tarafından oluşturulan ★ Game Categories V12 \/ Oyunlarınızı Kategorilere Ayırın PSP'nizi Baştan Yaratın \/ Resimli Anlatım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,194 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Plugins
Konu Başlığı ★ Game Categories V12 \/ Oyunlarınızı Kategorilere Ayırın PSP'nizi Baştan Yaratın \/ Resimli Anlatım
Konbuyu başlatan TNT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan muzafer78

TNT

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 8, 2009
349
1
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Oyunlarınızı kategorilere ayırmak için gerekli pluginsin en son V12 ve hataların düzeltildiği sürümüdür...

• İndirdiğiniz dosyadan çıkan seplugins klasörünü memory stick de ana dizine atın...
  • Recovery Menude Plugins de game_categories.prx [VSH] kısmının enabled olduğundan emin olun...

• GAME, GAME150, GAME5XX veya ISO klasörünüzün içine başına CAT_ koyarak istediğiniz isimde bir dosya açın içinede istediğiniz oyunları koyun..
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Örneğin;
Ben Game klasöründeki programları App isimli bir kategoriye attım bunun için Game klasöründe CAT_APP diye bir klasör oluşturup programları içine attım...

ISO klasöründeki oyunları ise büyük olanlarını BIGS küçük olanlarını MINIS adlı iki farklı kategoride toplamak istedim...

Sonuç olarak...
Ana menün bu şekli aldı...
Buradan APP a basarak programlara;

BIGS e basarak büyük boyutlu oyunlara;
MINIS e basarak küçük boyutlu oyunlara kolayca ulaşabiliyorum..

Üstteki fotoğraflarda category mode context me olarak seçili..Peki kategori modunu nereden değiştirceksiniz...

PSPnizde System Settings bölümünden Game Categories Mode a gelerek kullanmak istediğniz kategori modunu da seçebilrsiniz 2 adet mevcut;

• Context me:Bu modda tek bir memory stick simgesi olur ona basıp kategorinizi seçersiniz..
  • Multiple ms:Bu seçenek her kategori için yeni bir memory stick simgesi yaratır...

Görüldüğü üzere ben bu pluginsi Büyük boyutlu oyunları,Küçük Boyutlu oyunları ve Programları birbirlerinden ayırmak için kullanmışım.Siz de kafanıza göre istediğiniz kombinasyonlarda kategoriler oluşturup istediklerinizi içine atabilirsiniz...​

Ekstra bir uyarı:Kategori ismini 'CAT_ APPs' tarzında 'CAT _ ' den sonra gelen kısmı tek kelime olarak seçmenizi öneririrm('CAT _ Araba Yarışı' olarak seçmeyin) .Kendi PSPmde CAT_ Araba Yarışı yaptığımda bazı oyunlarda problem yaşadım onu tek kelimeye indirdiğimde sonuç bütün oyunlarda mükemmel oldu...Ama siz isterseniz iki türlüde deneyebilrsiniz sorun belki de benim PSPmdeydi...

[/URL]

Ayrın_Meydın

Man From Hell
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2009
156
0
0
33
süper bir şey en işe yarar pluginlerden. 6.10 cfw çıkınca ihtiyacımız kalmayacak gerçi ama olsun mükemmel.

TNT

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 8, 2009
349
1
0
Anlatım bian çok renksiz geldi gözüme.O yüzden azbiraz renklendirip resimlendirdim şimdi herşey sanıyorum ki daha açık ve anlaşılır...