6.20 TN - 3D Plugin

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Plugins kategorisinde skullmonkeys tarafından oluşturulan 6.20 TN - 3D Plugin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,350 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Plugins
Konu Başlığı 6.20 TN - 3D Plugin
Konbuyu başlatan skullmonkeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seylat

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
Evet değerli kardeşlerim 6.20 tn kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş 3d plugini sizlerle paylaşmak istedim . Bu plugin ne işe yarar ondan bahsedelim adındanda anlaşıldığı üzere 3d plugin 3 dimension yani 3 boyutlu oyun oynamak için tasarlanmış bir plugin çeşididir. nitekim başarılıda olunmuş ama göz sağlığı için oldukça tehlikeli olduğunu söylemeliyim . şayet 3d gözlüğü kullanmıyorsanız her 15 dakikada bir gözlerinizi dinlendirmenizi öneriyorum . şimdi plugini nasıl çalıştırıcaz ondan bahsedelim

*öncelikle linkten indirdiğiniz psp3d.prx pluginini seplugins klasörüne kopyalayın
*game.txt belgesinin içinde ms0:/seplugins/psp3d.prx 1 yazıyor eğer pspgo kullanıcısıysanız bu yazıyı ef0:/seplugins/psp3d.prx 1 olarak değiştirin ve kaydedin
*game.txt belgesini seplugins klasörünün içine atın , eğer seplugins klasörünün içinde game.txt adlı bir dosya var değiştirilsinmi sorusuna hayır deyin . sizde varolan game.txt belgesine gelin ve daha önceden kayıtlı olan yazıların altına ms0:/seplugins/psp3d.prx 1 veya ef0:/seplugins/psp3d.prx 1 (pspgo için) yazın ve kaydetip çıkın
*son olarak psp3d.cfg yani konfigürasyon ayarlarıyla ilgili bir belge var . onuda seplugins klasörüne kopyalayın , eğer plugin çalışmazsa psp3d.cfg belgesini pspnin anadizinine kopyalayın
*Bütün bu işlemlerden sonra pspyi komple kapatıp açın . sadece restart vsh yapmanız yeterli olmayabilir ama önce restart vsh yaparak deneyin olmadı pspyi komple kapatıp açın
Herkese keyifli 3 boyutlu oyunlar diliyorum

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre: skullmonkeys

Plugin yapımcısı tarafından test edilen oyunlar

Despiceable me
Ape Escape
Ridge Racer 2
Vulcanus - Seek and Destroy
Ratchet & Clank - Size Matters
Monster Hunter Freedom Unite
Gripshift
Death Jr.
Tomb Raider - Legends
Vulcanus - Seek and Destroy
Star Wars Battlefront II
Metal Gear Solid - Opps und Opps
Prince of Persia - Rival Swords
Prince of Persia - Revelations
Ridge Racer 2
Ape Escape
Kingdom Hearts birth by sleep
Jack and Daxter - The final frontier
Army of 2 - The 40th day

Kullanıcılar tarafından test edilen oyunlar

NHL 7
Ape Escape
Carnivores (PSN)
A Space Shooter For 2 Bucks
Young Thor
Dave Mirra BMX
Worms ²
Dead to Rights Reckonig
Star Wars Battlefront - Elite Squadron
FTB2 (Socom U.S.Navy Seals Fireteam Bravo 2)
Young Thor
Dave Mirra
Naruto Shippuden - Ultimate Ninja Heros 3
Turtles
Phantom Brave
Coded Arms Contagion
soul calibur broken destiny
mercury meltdown
undead knight
bubble bobble evolution
Transformers Revenge Of The Fallen
Crush
The Eye of Judgment Legends

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

halka821

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 21, 2009
14
0
0
34
videodaki gibimi yoksa daha değişikmi bi değişiklik göremedimde

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
Evet ferhancığım 5.50 gen-d3 içinde oluyormuş yalnız 5.50 gen-d3 te rarlı dosyadan çıkan game.txt , psp3d.cfg ve psp3d.prx i plugins klasörüne kopyalıyorsun yani rarlı klasörden çıkanları komple plugins klasörüne kopyalıyorsun

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
bunun için gözlük gerekmiyo mu
Değerli kardeşim Fırat tabi gözlük kullanırsak daha sağlıklı ve daha keyifli olur ama bu şekildede belli oluyor ben plugini paylaşırken eğer okuduysan gerekli uyarıları yaptım demekki ciddiye alıp uyarıları okumamışsın

-_eric_-

Erişim Engelli
Haz 6, 2009
3
0
0
31
bişey sorucam konulara tam hakim değilimde sepplugins klasörünü psp de kendim açtım olmadı nasıl olucak ?

-_eric_-

Erişim Engelli
Haz 6, 2009
3
0
0
31
bu plugins yanlızca psp go ve psp 3000 sahipleri için mi geçerli psp 2000 de olmuyor mu ?