PS4 Türkçe YAMA Those Who Remain v2.0 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Those Who Remain v2.0 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Those Who Remain v2.0 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan black coffin

GİZLİPC

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 5, 2022
1
0
1
Connect casually with like-minded individuals on the ultimate dating platform.
Meetups without obligations, easy and simple
Authentic Ladies
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
929
1,596
93
Üstat paylaşım için teşekkürler. Ellerine, emeklerine ve zamanına sağlık. İyi ki varsın!
Bi' Horizon Zero Dawn Türkçe yaması da gelir mi artık? :D Eline sağlık.
bu oyunun yaması var zaten piyasada
bu oyunun yaması var zaten piyasada
O yamalar artık ücretli değil miydi ? Yani bağış yaparak erişilmiyor mu ? Ben mi yanlış hatırlıyorum. @muratincee
Piyasada var mı? Biz neden bilmiyoruz? :) Bilgisayar versiyonu var ama Ps4 için Türkçe yaması yok diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum? :)

Mirawil103

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 7, 2020
475
130
43
Üstat paylaşım için teşekkürler. Ellerine, emeklerine ve zamanına sağlık. İyi ki varsın!

Piyasada var mı? Biz neden bilmiyoruz? :) Bilgisayar versiyonu var ama Ps4 için Türkçe yaması yok diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum? :)
Türkçe yama paylaşımı yapan diğer site de var, ama erişebilmek için siteye destek olmak (bağış yapmak) lazım. Eskiden ücretsizdi diye hatırlıyorum.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
929
1,596
93
Türkçe yama paylaşımı yapan diğer site de var, ama erişebilmek için siteye destek olmak (bağış yapmak) lazım. Eskiden ücretsizdi diye hatırlıyorum.
Eskiden ücretsiz değildi. Çünkü öyle olsa yama bende olurdu :) Bahsi geçen oyunun Türkçe yaması bir türlü bitmemişti. Sanırım şimdi bitmiş.