PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde glovehasan tarafından oluşturulan PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274,521 kez görüntülenmiş, 2,407 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update)
Konbuyu başlatan glovehasan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan glovehasan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baxu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2011
100
12
18
Keşke geçmese idin.Ben jb Türkiye'ye girdiği an hemen konsolla beraber siparişi verdim ve hiç sorun yaşamadım.Jb aşkım benim:) O beni terketmeden ben onu terketmem:lvbg:
al benden de o kadar... niye 3.55 e geçelim ki, her oyunu oynayabiliyoruz 3.41 le de.
yav o değil de bu 3.60 oyunları hala kıramadılar insan dostum. ne olacak bu işin sonu? eğer bu iş uzarsa millet yeni ps3 almaya başlayacak orijinal fw li. yeni gelecek oyunlar da ağzımı sulandırmıyor değil...:help:

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
211
63
Bence halledilir,Jb zaten en büyük kilidi kırdı,sonraki kilitler,en büyük kilidin kırılması ile kazanılan tecrübe ışığında sökülecekler tabi arada biraz uğraştıranlar çıkacaktır.En son Socom 4'ü yükledim o da sorun çıkarmadı.Ondan sonra başka oyun yüklemedim.Yani 3.60 sorununu daha yaşamadım.Ama makinenin versiyonunu 3.60 gösterecek ve jb chipine atılacak hex dosyasını hackerların yapmasının,Kneaw güncellemesinden daha kolay olacağını sanıyorum.Yani Jb hala en avantajlı durumda.

gurkangumus1980

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2011
222
36
28
44
arkadaşlar ps3 fix leme tam olarak nasıl yapılıyo. birkaç deneme yaptım fakat herdefasında sistemi 3.41 den 3.55 çıkar diyo sonra oyun açılmıyo. fixsiz oyunlarda problem yok ama örneğim mortal kombat fixlememe ramen çalışmıyoanacak udate yaparsam açılacak. yadımlaarınızı bekliyorum teşekkürler

kupa_xl

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 4, 2011
1
0
0
36
- Def jam icon
- Hevy rain

Bu iki oyunu indiricektim ama linkleri çalışmıyor dostum.

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
211
63
- Def jam icon
- Hevy rain

Bu iki oyunu indiricektim ama linkleri çalışmıyor dostum.
İlk sayfada Hasan dostum yeni linklerin sayfasını verdi,oraya üye ol oradan dediklerine bak,siteye üye ol,hepsi çalışıyor o mcps3.com da.

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42
Kusura bakmayin arkadaslar, konuyu sadece MCSP3 de guncelliyorum. Butun linkler calisiyor ve en yeni oyunlar ile beraber 620 oyunu gecti arsivim. Lutfen
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
dan konuyu takip edin ve mesajlariniz ya da kirik link ihbariniz olursa oradan yapin. Iki foruma birden yetisemiyorum.

KONUYU KAPATIYORUM..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...