PSVITA Yeni Psvita Pc Usb Bağlama Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan Yeni Psvita Pc Usb Bağlama Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,206 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 70 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı Yeni Psvita Pc Usb Bağlama Rehberi
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cj1212

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,457
5,164
113
merhaba arkadaşlar artık psvita usb kablosu ile direk pc bağlayıp
oyunlarınızı rahatlıkla ata bilirsiniz hiç bir program gerek yok
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Not: arkadaşlar hafıza karının için tam göre bilmekiçin hafızakartını açın Araçlar + Klasör Şeçenekleri + Görünüm + karunan işletim sistemleri dosyası gizle [önerilmez] kutuçuğunu işaretleyin böylelikle tüm dosyaları görürsünüz

Son düzenleme:

niksarli1979

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2010
211
24
18
***Hidden content cannot be quoted.***

Not: arkadaşlar hafıza karının için tam göre bilmekiçin hafızakartını açın Araçlar + Klasör Şeçenekleri + Görünüm + karunan işletim sistemleri dosyası gizle [önerilmez] kutuçuğunu işaretleyin böylelikle tüm dosyaları görürsünüz

Select tuşuna basınca ''This future requires extended permissions.Please activate 'Enable unsafe homebrew'first'' diye bir uyarı çıkıyor neyi yanlış yapıyorum acaba????

bjkneo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 10, 2010
31
8
8
45
[Gizli içerik]

teşekkürler