Yeni alacağım PSVİTA için Bir Kaç Soru

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde Kuon tarafından oluşturulan Yeni alacağım PSVİTA için Bir Kaç Soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı Yeni alacağım PSVİTA için Bir Kaç Soru
Konbuyu başlatan Kuon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kuon

Kuon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2014
15
1
0
Arkaşlar öncelikle herkese merhaba yarın yeni bir vita almayı düşünüyorum 2.el bir kaç soru sormak istiyorum.

1- Aldığım psvita da psp oyunlarını oynayabilir miyim bunun için versiyon kaç olmalı ve orjinal oyun alımından bahsedilmiş bunu illa psn den mi almak gerek yoksa kutulu alsak da olur mu ya da başka bir yolu var mı? çünkü kredi kartım yok ( 3 ay sonra çıkartacağım) o yüzden kutulu almam gerek.
2- Kırarsam tüm psp oyunlarını oynayabilir miyim?
3- Alırken genel olarak nelere dikkat etmeliyim.
4- Genel 2. el piyasa fiyatı nedir ( dükkandan alacağım)
5. Vitanın tamamen kırılma konusu şu an ne durumda?

Teşekkürler..

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
212
63
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

5-Vita'nın kırılması konusunda hiçbir olumlu gelişme yok olsa bile Vita bitti iyi oyunlar çıkmayacak.

Diğer soruların cevabı linkte.

Kuon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2014
15
1
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

5-Vita'nın kırılması konusunda hiçbir olumlu gelişme yok olsa bile Vita bitti iyi oyunlar çıkmayacak.

Diğer soruların cevabı linkte.
O başlığı da ben açmıştım. Şunu size de sorayım fifa 14, mortal kombat 9 gibi oyunlar alacağım bunların online kısmı nasıl şu an yani oyuncu bulabilir miyim?
Bir de psvita ps3 gücünde neredeyse sony psvita ya doğru dürüst ilgilenmeden bir diğer psp ye geçer mi ki çok saçma olur diğer konsol da ps 4 e yaklaşması gerek donanım olarak.