Yarın Yayınlanacak Güncellemeyle PS Vita'ya Tema Desteği Geliyor

hdr72

Erişim Engelli
Ara 26, 2013
1,409
3,838
0

Gamescom'da hem PS4 hem de Vita için duyurusu yapılan tema desteği, yarın yayınlanacak güncellemeyle birlikte Vita'ya geliyor.

Eğer PS Vita sahibiyseniz, yarın yayınlanacak olan 3.30 güncellemesiyle birlikte, konsolunuzda temalar kullanabileceksiniz. Başlangıç ve ana ekranı, sistem uygulamalarının ikonlarını ve sistemin arkaplan müziğini değiştirmenize olanak tanıyan bu güncelleme, ayrıca kupalar ve takvim uygulamaları için geliştirmeler içeriyor.

Yarından itibaren PlayStation Store'dan satın alabileceğiniz bu temaların sayısının daha da artacağı belirtiliyor.

kaynak:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

busted

Kayıtlı Üye
Eyl 19, 2011
220
184
0
Güncellemeyi indirdim arkadaşlar ayarlar kısmına Tema ve arkaplan seçeneği geldi.Ama Psn'e giriyorum temalar gelmemiş ne zaman gelecek çok merak ediyorum? :)

ferhanANK

Senior Member
Tem 23, 2008
5,979
1,965
113
31
PSLAND:)
Güncellemeyi indirdim arkadaşlar ayarlar kısmına Tema ve arkaplan seçeneği geldi.Ama Psn'e giriyorum temalar gelmemiş ne zaman gelecek çok merak ediyorum? :)
İnşallah bayramdan önce gelir kardeş :)

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

busted

Kayıtlı Üye
Eyl 19, 2011
220
184
0
Arkadaşlar şuanda Vita için 2 yeni ücretsiz tema geldi.Şahsen ben beğendim :) Vitada store'a girip tema diye aratırsanıztemaları görürsünüz.