XeXMenu Kurulum (Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
Kurulum yaparken oyunların olduğu harici hdd herhangi bir yanlış işleme karışı çıkartın.[HIDE-THANKS]

Usb xtaf download

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Xex menu 1.1 live download

Xex menu 1.2 live download

Pc de fat 32 formatlanmış flash disci xboxa takıyoruz.System giriyoruz

Memory giriyoruz

Usb storage device seçiyoruz

Configure now seçiyoruz

Yes diyoruz

Biraz bekliyoruz

OK diyoruz bu uyarıya

Flash disc çıkartıp pc ye takıyoruz

Usb xtaf programını açın

File >Open first usb driver seçin

Xex live içindeki Code999 klasörünü 000000000000 içine atıyoruz resimdeki gibi

Xbox taktığımızda flash disci game libraryde karşımızda.Yada system system storagaden usb seçiyoruz demos kısmında açabilirsiniz yada move diyerek dahili hdd taşıyabilrisiniz

Ayrıca Xex menu 1.1xex yazan rar içindeki dosyaları harici hdd ye flash disce atarak fsd üzerinden de xex menü açabilirsiniz.

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

portagas

Kayıtlı Üye
Eki 30, 2011
440
1,396
93
23
Usb xtaf programını açına kadar olanı yaptım Usb xtaf programını da açtım File >Open first usb driver seçtim
content 0000000000000000 dosyası FFFE07DF ile 5848085B bende gözükmüyor pırogramı açtıgımda data partition tek var xexmenu nasıl atacagım konsola oyun yükleyemiyorum dahili hdd ye cevap yazarsanız sevinirim yardım

SafakTR3

Kayıtlı Üye
Şub 5, 2013
64
3
0
31
Hocam ben bu dlc leri 4 gb usb bellekten oynayacağım. Her şeyi anladım fakat bu dlc yi horizon ile yapsam olmazmı ? İlla usb xtaf guı ile mi yapmam gerekiyor ?

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
Hocam ben bu dlc leri 4 gb usb bellekten oynayacağım. Her şeyi anladım fakat bu dlc yi horizon ile yapsam olmazmı ? İlla usb xtaf guı ile mi yapmam gerekiyor ?

4gb xbox kendi hafıazsı kullanmak için direk ftp yada fsdden dosyaları kopyalabilirsin.Burdaki anlatım flash dsic biçimlendirmek için.

Usbxstafa kadarki kısımı yaprsan elidne 32 gblık flash disci xboxa uyumly hale getirip usbxstafdan dlc ve title update dosyalarını atabilirsin.

SafakTR3

Kayıtlı Üye
Şub 5, 2013
64
3
0
31

4gb xbox kendi hafıazsı kullanmak için direk ftp yada fsdden dosyaları kopyalabilirsin.Burdaki anlatım flash dsic biçimlendirmek için.

Usbxstafa kadarki kısımı yaprsan elidne 32 gblık flash disci xboxa uyumly hale getirip usbxstafdan dlc ve title update dosyalarını atabilirsin.
Şimdi elimdeki 4 gb lık flash diski xboxa tanıttım. 360mgui ile ac3 oyununun tittile updatesini yaptım. Washignton dlc sini indirdim ve Horizon programıyla dlc yi flash diske attım. Şimdi xboxa takıp deneyeceğim. Bakalım xbox hafızasına move yapmadan çalışcakmı dlc

Edit: Tamamdır hallettim hocam. Oyunu harici hdd den girince dlc yi usb den açıp oynayabiliyorum. Bu süper oldu işte. Şimdi 32 gb lık flash diske atabilirim :))

ozgur106

Kayıtlı Üye
Eki 11, 2011
1
0
0
44
her şey tamam da konu hakkında bılgısı olmayanlar ıcın kısaca belırtılse ya bu menu ne ıse yarar nedır vs dıye

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
her şey tamam da konu hakkında bılgısı olmayanlar ıcın kısaca belırtılse ya bu menu ne ıse yarar nedır vs dıye
Önceki mesajlarda ve diğer konularda sayfa sayfa anlattık reset glitch hack bölümünde herşey mevcuttur.

Rehberdeki son resim konu hakkında detaylı bilgiyi kapsıyor.

Rgh/jtag yaptırılmış bir xboxta fsd yoksa bile oyunları açmak için xex menü mutlaka yüklüdür zaten.