Xell Reloaded Nand Dosyası Almak (Rehber)

myalcin

Kayıtlı Üye
Haz 7, 2012
134
77
28
Merhaba arkadaşlar rghli xbox360 slim konsoluma bugün yeni dashboard yükleyecektim. önce dashlaunch 3.08 yüklemek istedim. update yaptım cihaz kapandı. tekrar açmak istediğimde ışığı yanıyor ancak açılmıyor. Ankboy desteğini bekliyorum :))

BU REHBER AÇILMAYAN DURUMDAKİ CİHAZLAR İÇİNDİR GERÇEK REHBER LİNKTEKİ REHBERDİR.NORMAL UPDATE İÇİN LİNKTEKİ REHBERİ KULLANANIN

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset...537-0-dashlaunch-3-09-update-yeni-rehber.html

İMZA:ANKBOY

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
Cihaza bağlı tüm harici hdd ve flash discleri çıkar güç kablolarından çıkar tekrar açmayı dene eğer sadece yeşil ıkşık yanıyorsa görüntü gelmiyorsa konuya dön Görüntü geliyorsa ayrıca belirt :13: .

myalcin

Kayıtlı Üye
Haz 7, 2012
134
77
28
Cihaza bağlı tüm harici hdd ve flash discleri çıkar güç kablolarından çıkar tekrar açmayı dene eğer sadece yeşil ıkşık yanıyorsa görüntü gelmiyorsa konuya dön Görüntü geliyorsa ayrıca belirt :13: .

dediğin işlemi 3-4 kez denedim hakan bütün bağlantıları keserek ancak yeşil ışık yanıyor ekrana görüntü gelmiyor. hdmi ve scartlada denedim sonuç aynı

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
dediğin işlemi 3-4 kez denedim hakan bütün bağlantıları keserek ancak yeşil ışık yanıyor ekrana görüntü gelmiyor. hdmi ve scartlada denedim sonuç aynı
Nand yedeğin mevcut mu yaptırdığın yerden aldığın yada sen dashboard update yaparken aldığın bir yedek .bin uzantılı bir dosya

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
nand yediğim yok hakan dashboard update hiç yapmadım daslaunch 3.08 yaptım ondan sonra gitti yani görüntü gelmiyor
Dvd rom açma tuşuna bas xell reloaded yüklüyse konuda yardımcı olabilirm yüklüyse 2-3 kere dene hdmi kullanma biraz bekle xell ekranı geliyosa xbox nete bağlıysa nand yedeği alabilirsn.

myalcin

Kayıtlı Üye
Haz 7, 2012
134
77
28

Dvd rom açma tuşuna bas xell reloaded yüklüyse konuda yardımcı olabilirm yüklüyse 2-3 kere dene hdmi kullanma biraz bekle xell ekranı geliyosa xbox nete bağlıysa nand yedeği alabilirsn.
hakan dvd rom açınca xell ekranı geliyor ne yapmam gerekir? hdmi ile geliyor xell ekranı

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
hakan dvd rom açınca xell ekranı geliyor ne yapmam gerekir? hdmi ile geliyor xell ekranı
Xbox modeme bağla ethernet ile xell reloaded ekranında network config: kısmında ip adresin yazacak ip adresini bir yere not al xbox ve pc açık olsun. bu kısıma kadar geldiğinde devamı diğer mesajda :sigara: