Xbox One Software Development Kit (SDK)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Donanım kategorisinde ankboy tarafından oluşturulan Xbox One Software Development Kit (SDK) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Donanım
Konu Başlığı Xbox One Software Development Kit (SDK)
Konbuyu başlatan ankboy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sir John

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0

Once the SDK is out, people who have knowledge or has in the past reversed files related to the Windows (8) operating system should definitely have a go at reversing some files in there.Why? Well, the Xbox One is practically a stripped Windows 8 device and has introduced a new package format that hasn't had much attention. This format is responsible for updating the console and storing applications (Games are under the category of 'Applications' on the Xbox One) and is a modification of Virtual Hard Disks. There is no definite 'exploit' but from what we
have studied and tested, this simple Packaging format could possibly lead us to creating Homebrew
applications for the Xbox One.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,077
0
Siteye Git
valla hakanım öyle bir anladım ki bu ne hacklileri ilgilendirirmi şimdiden soruyum kırıldıkdan sonra alıcağım için :D

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0
valla hakanım öyle bir anladım ki bu ne hacklileri ilgilendirirmi şimdiden soruyum kırıldıkdan sonra alıcağım için :D
henüz hack değil :D translate de çevirip atayım :congratulatory::congratulatory::congratulatory::congratulatory:

SDK çıkar çıkmaz, geçmişte bilgisine sahip veya sahip insanlar kesinlikle there.Why bazı dosyaları geri de gitmek olmalıdır, Windows (8) işletim sistemi ile ilgili dosyalar ters? Peki, Xbox One pratik bir elimden Windows 8 cihaz ve çok dikkat olmamıştır yeni bir paket biçimi tanıttı. Bu biçim (Oyunlar Xbox One 'Uygulamalar' kategorisi altında) uygulamaları konsolu güncellenmesi ve depolamak için sorumludur ve Sanal Sabit Diskleri bir değişiklik. Kesin ama ne gelen 'istismar' Orada biz
okudu ve test ettik, bu basit Ambalaj biçimi muhtemelen Homebrew oluşturmak için bize yol açabilir
Xbox One için uygulamalar.

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Bu yıl içinde ikisi veya en az biri hacklenir. Umarım FW değil de CFW veya RGH tarzı bir işlemle olur.

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
275
0
Bu yıl içinde ikisi veya en az biri hacklenir. Umarım FW değil de CFW veya RGH tarzı bir işlemle olur.
%99 fw olur 2015 de birşeyler bekliyorum xbox one da :D rgh olması için çok uzun zaman var olma ihtimali bile olsa yani
[MENTION=138665]The_Darkness[/MENTION]

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63

%99 fw olur 2015 de birşeyler bekliyorum xbox one da :D rgh olması için çok uzun zaman var olma ihtimali bile olsa yani
[MENTION=138665]The_Darkness[/MENTION]

FW lensin anasını ağlatır, yeni FW çıktıkça zırt bırt makineyi açtıracaksın hiç hoş değil.