Xbox.Com Ücretsiz Avatar Items Yükleme (Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0

Kullanılan programlar linkte

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Sadece rgh-jtag içindir.Offline xuid için denedim sorunsuz çalışmaktadır.

İşleme başlamadan önce rehberdeki işlemleri yapın.

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-glitch-hack/64108-rgh-jtag-avatar-items-yukleme-rehber.html

İndirmek istediğiniz avatar item seçin siteden linkteki gibi

Site urlsini kopyalayın Avatar Item grabber programını açın linki yapıştırın

Le Fluffie programını açın file packakage creation stfs seçin

Resimdeki işlemleri yapın

Create package tıklayın .Dosya ismi olarak sitedeki linkin son kısımını seçin

Önemli Asla tire koymayın dosya ismine

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Resimdeki gibi kaydet seçin

Yüklenilen klasöre girerek finalize.bat tıklayın

İşlem bittiğinde rehberdeki son kısımdaki gibi avatar friday patcher ile patch yapın dosyayı atın

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-glitch-hack/64108-rgh-jtag-avatar-items-yukleme-rehber.html

İşlemleri doğru yaptğınız takdirde sorunsuz çalışmaktadır

Çalıştğına dair 2 resim

SKAYJACKER

Kayıtlı Üye
May 24, 2012
31
0
0
38
ben bunu yaparsam bi ara ugrasmaya calısıp beceremedıgım avatarlarmı gelır yoksa sadece 1 tanemı avatar olur
bu yolla 8-10 tane avatar yukleyp farklı profıllere secebılırıyım
vede türkçe olurmu avatar uptade diye bunu yutturablılırmıyım makınaya :)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
Avatar update yaparsan zaten türkçe olur dostum her profil için ayrıca yapman lazım işlem

mami1992

Erişim Engelli
Ağu 15, 2014
5
0
0
s.a ankboy kardeş bu resimlerden hiçbişe anlamadım.mesela oradaki asset_v2 nedir ayrıca yine aynı yerde icon var bunları biraz açarmısın kardeş? bir de şu var marketplace a girdiğimde seninki gibi bir yer çıkmıyor acaba xbox yetkilileri bunun farkına mı vardılar ??? şimdiden teşekkürler :)

alitplky

Kayıtlı Üye
Eki 20, 2014
95
14
0
s.a ankboy kardeş bu resimlerden hiçbişe anlamadım.mesela oradaki asset_v2 nedir ayrıca yine aynı yerde icon var bunları biraz açarmısın kardeş? bir de şu var marketplace a girdiğimde seninki gibi bir yer çıkmıyor acaba xbox yetkilileri bunun farkına mı vardılar ??? şimdiden teşekkürler :)
Hiç uğraşma ya yükle Aurora bak keyfine göre skin yap olsun bitsin :)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,961
0
önce avatar yükleme rehberini incele diğer rehebrdeki işlemleri yap daha sonra bunu yükleyip atman mümkün