Uncharted 3 Bütün Sorunları Çözen Fix

selami023

Kayıtlı Üye
Eyl 5, 2009
158
6
0
30
Bu fixi yapmak için oyunun ilk indirilmiş hali mi gerekiyor veya hiç fixlenmemiş hali mi gerekiyor???

darksmoke

Kayıtlı Üye
Şub 27, 2009
46
0
0
32
bunun aynısının acaba uncharted 2 ye uyarlanmış versiyonu olsa keşke onda da hep aynı sorunları yaşıyorum orda da hançer dönüyor dahiliye de attım eboot.bin i de değiştirdim sonuç hep aynı ne yapmak lazım acaba onda hadi bakalım bunu deniyorum şimdi inş. bu da açılır 2. yi oynayamadım elimde duruyo ama inş. 3. yü oynayabilme şansım olur artık inş. deneyen bu sonucu buraya da yazarsa çok seviniriz ayrıca...

temel1

Erişim Engelli
Ocak 27, 2011
11
0
0
33
biri benim için uncharted 3 oyununda 15 mb büyüklüğündeki aşağıdaki dosyayı herhangi bir siteye yükleyebilir mi?

50 GBlık oyunun tek bu dosya olmadığı için oynayamıyorum :(((

Dosya Adı : cha-multi-wide.pak
Bulunduğu dizin : ..\BCES01175\PS3_GAME\USRDIR\build\main\pak23\

upload yapan arkadaşa şimdiden teşekkürler

gunofpower

Kayıtlı Üye
Ağu 27, 2009
26
1
3
28
biri benim için uncharted 3 oyununda 15 mb büyüklüğündeki aşağıdaki dosyayı herhangi bir siteye yükleyebilir mi?

buyur arkadaş yükledim dosyayı

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

godofwar

Kayıtlı Üye
Nis 19, 2009
284
7
0
24
godofwar sen oyunu nerden indirdin ki zamunda cok yavas?
Kardeş zamundada yavaştı.şu siteye üye oldum:

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

istediğin çoğunu ps3 torrentini bulabilirsin.

kardeşim sende 50 gb fazla geliyorsa dediğim yöntemi yap.hiç bir fix yapmadan dediğim 3 dosyayı kopyala.oyunu 29.70 gb ta hem ingilizce hem türkçe dil destekli oynuyorum ve çok hızlı.şuana kadar sorun yok.

Bu fixi yapmak için oyunun ilk indirilmiş hali mi gerekiyor veya hiç fixlenmemiş hali mi gerekiyor???
bu fixteki amaçlardan biri de düşük boyutta oynamak olduğu için diğer fixleri yapıp oyunu 50 gbboyutuna getirmeye gerek yok.

sadece duplex versiyonunu inidirin ve 3 dosyayı orjinalle değiştirin.update dosyasını tamamen silin.

bu kadar basit :)

3.72 den 3.55 e(ya da 3.41 e) param.sfo nun editlenmesine izin verin oyunu açarken ve oynayın :)

HayalPerest

Erişim Engelli
Şub 10, 2011
261
0
0
29
hocam bende orj sürümü var suan yedeklemiştim

bu fixi direk atarak oynabilirim sanırım ama bu seferde sadece dahilide calısıyor galiba hariciden acmazmıyız.

fatihakyuz

Kayıtlı Üye
Mar 11, 2011
15
0
0
35
Ben de bu fix ile sorunsuz ve kolayca oynamaya başlamıştım. god of war ın dediği gibi performanslı bir fix. .psarc dosyalarını açmadığınız için loadingleri ve oyun içi en ufak yavaşlama yaşatmaz.