Ultimate Mortal Kombat 3 (rev 1.2) Juggernauts Hack v1.0

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde foxhoundx tarafından oluşturulan Ultimate Mortal Kombat 3 (rev 1.2) Juggernauts Hack v1.0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,306 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı Ultimate Mortal Kombat 3 (rev 1.2) Juggernauts Hack v1.0
Konbuyu başlatan foxhoundx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan (PS63)

foxhoundx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2009
67
11
8
Arkadaşlar size mame emulatörü altında çalışan yeni Ultimate Mortal Kombat 3 Hack versiyonunu ve onun çalışacağı emulatörü upload ediyorum.Not:Oyun rom unun zip dosyası "umk3.zip" halinde bunu "umk3j.zip" yapınız.Ayrıca çalışması için diğer umk romlarına da ihtiyacınız olacak.Emulator linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

oyun linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

bunlarda resimler

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Paylaşım için teşekkürler, ilk fırsatta deneyecem...
Bu arada Resimler görünmüyor...

foxhoundx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2009
67
11
8
Birşey değil dostum bu arada resimler içinde link ekledim.

maraz_alii

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2011
12
0
0
40
slm arkadasım benim söyle bi sorum olucak umk3 cün ve ya hackarın hepsiyle joyistik koldan oynuya biliyom yanlız bu oyunda Ultimate Mortal Kombat 3 (rev 1.2) Juggernauts Hack v1.0
jotik hereket lerini yapmıyo sadece tustakımı calısıyo hereketti kılavyeden yapıyo örnek eleri geri yukarı asagı joyistic ten yapmıyo napmam gerekiyo

Bump: arkadaş neden bu konuyu cevaplıyan yok veya bilgi veren yok joyistic hereket yok veya nasıl joyistikten hreket etirim tuslar calısıyo sadece bu konuyo acıklarmısınız acillllll cıldırcam artık ya

foxhoundx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2009
67
11
8
dostum emulator ayarlarını kontrol et ben denedim tam uyumlu şekilde çalışıyor genel ayarlardan joystick tanımlanmışmı ona bak eğer tanımlanmış ise oyun ayarlarına gir.

bxrkx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2012
3
0
0
41
Emulator linki silinmiş

********-- Post added 13-06-2013 at 19:46 ********-- Previous post was 09-06-2013 at 18:08 ********--

Lütfen biri emülatörü tekrar upload etsin .

bxrkx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2012
3
0
0
41
Neyseki bu oyunu çalıştıracak bir emulatör buldum .
Linkini veriyorum.

Oyun klasörünün içerisine "roms" klasörü açın ve içine bu romu ve mk3 romunu atın . Çalışıyor . Bizzat denedim.

********-- Post added at 16:47 ********-- Previous post was at 16:30 ********--

oyunun linkide silinmiş onuda upload ettim