True Blue ( Jailbreak 2 ) Kurulum ve Kullanım Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ayfoncubaba tarafından oluşturulan True Blue ( Jailbreak 2 ) Kurulum ve Kullanım Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,150 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı True Blue ( Jailbreak 2 ) Kurulum ve Kullanım Rehberi
Konbuyu başlatan ayfoncubaba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HD-WaTcHeR

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Ben mctunadan 4.21 versiyonumu 3.55 düşürttüm size true blue dışında sorum var ben avrupa yakasında oturmuyorum o yüzden tuna beyden yükletemem kadiköyde bir çok yükleten yer ver ordan oyun yükletebilirmiyim 3.55 versiyonlara oyun yüklüyorlar

Kardeş biraz varkit ayırıp gidebilirsin Tuna abiye.Ben kaç defa Maltepeden Tuna abiye gitmiştim:)Eğer gidemezsende güvendiğin yere vermeni öneririm.

Ricardo Q7

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 17, 2011
810
98
28
Ben mctunadan 4.21 versiyonumu 3.55 düşürttüm size true blue dışında sorum var ben avrupa yakasında oturmuyorum o yüzden tuna beyden yükletemem kadiköyde bir çok yükleten yer ver ordan oyun yükletebilirmiyim 3.55 versiyonlara oyun yüklüyorlar
Kargoylada alışverişi yapabilirsiniz,bilen birilerine yaptırın bu işlemleri.

nighty

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 21, 2010
13
0
1
40
Australia
Merhaba Afyoncubaba suan ps3 ümde 3.41 versiyon var.Eski olan su ilk matrix usb dongle ile 3.50 versiyonda (multiman ile) harici hdd de 60 yakın oynum var..ben bu yeni çıkan true blue dongle ile yeni çıkan oyunlarıda oynamak istiyorum fakat emin olamadığım bir durum var,yeni dongle aldığım zaman şu an oynadığım oyunlarıda extra olarak sorunsuz bir şekilde gene harıcı hdd den oynaybılırmıyım?

Bump: Merhaba suan ps3 ümde 3.41 versiyon var.Eski olan su ilk matrix usb dongle ile 3.50 versiyonda (multiman ile) harici hdd de 60 yakın oynum var..ben bu yeni çıkan true blue dongle ile yeni çıkan oyunlarıda oynamak istiyorum fakat emin olamadığım bir durum var,yeni dongle aldığım zaman şu an oynadığım oyunlarıda extra olarak sorunsuz bir şekilde gene harıcı hdd den oynaybılırmıyım?

Bump:
Kardeş Multiman kullanıyorum ben tavsiye ederim.Alternatif olarakta Rogero MAnager süper olur.
Merhaba suan ps3 ümde 3.41 versiyon var.Eski olan su ilk matrix usb dongle ile 3.50 versiyonda (multiman ile) harici hdd de 60 yakın oynum var..ben bu yeni çıkan true blue dongle ile yeni çıkan oyunlarıda oynamak istiyorum fakat emin olamadığım bir durum var,yeni dongle aldığım zaman şu an oynadığım oyunlarıda extra olarak sorunsuz bir şekilde gene harıcı hdd den oynaybılırmıyım?

Bump: sorduğum soruyu bilen yok mu arkadaşlar? yardımcı olursanız sevinirim..

Bump: Merhaba suan ps3 ümde 3.41 versiyon var.Eski olan su ilk matrix usb dongle ile 3.50 versiyonda (multiman ile) harici hdd de 60 yakın oynum var..ben bu yeni çıkan true blue dongle ile yeni çıkan oyunlarıda oynamak istiyorum fakat emin olamadığım bir durum var,yeni dongle aldığım zaman şu an oynadığım oyunlarıda extra olarak sorunsuz bir şekilde gene harıcı hdd den oynaybılırmıyım?

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
TrueBlue'nun güncel olduğunu nasıl anlayabiliriz ?

Elime TrueBlue'lu 3.55 PS3 geçti. PS3'ü veren kişi Max Payne 3 ve Ghost Racon FS'ın açıldığını söyledi.

Yardımcı olursanız sevinirim.