Title ID ve Media ID Öğrenme (Rehber)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
DLC yükledikten sonra oyuna ait en son title update dosyasını yüklemenzi gerekiyor.[HIDE-THANKS]

Title id numarası bir oyun için aynıdır media id numarası bölge koduna göre değişir.

Sizde title update yüklerken elinizdeki oyuna ait media id dosyasını yüklemeniz gerekiyor.

Media id için 360mpgui programını kullananın bu program isterseniz kendiside title update indirir.Forumda program linki mevcut.

1.Elinizde oyuna ait ISO dosyası varsa

Programı açın.Media info/update kısmına gelin.Read media from ISO file tıklayın iso dosyasını gösterin

2.Eğer oyunu god olarak oynuyorsanız

Programı açın.Media info/update kısmına gelin.Read media god arcade file tıklayın.God oyun klasründeki 44 kblık dosyayı seçin

3.Eğer oyunu exiso ile rip yaparak oynuyorsanız.

Programı açın.Media info/update kısmına gelin.Read media default.xex tıklayın. Oyunun klasöründeki default.xex dosyasını seçin

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

zephyrose2

Kayıtlı Üye
Haz 27, 2014
39
64
0
İso2god programını indirip media id sini ögrenmek istediğiniz oyunun iso dosyasını programda açıp ögrenebilirsiniz. o daha basit bana kalirsa.

skyrim

Kayıtlı Üye
Haz 23, 2014
11
2
0
kardeş benim xbox ta mortal kombat komplete edition yüklü geldi god halinde acaba bunun o god dosya numarası nedir nasıl bulurum

dertli3600

Kayıtlı Üye
Ara 15, 2012
131
27
0
Makina Rgh'li ise Oyuna giriş yap ve Xbox'ı açtığın Guide yani xbox amblemine bir kere bas sağ alt köşede title id media id yazar :)
üstad bilgi için teşekkürler bu işlemi yapınca bu numaralar ekranın altında kalıyor ve okunmuyor bunu nasıl ayarlayabilirim.sistem ayarları verticalden yapıyorum ama olmuyor.yardım...

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,959
0
üstad bilgi için teşekkürler bu işlemi yapınca bu numaralar ekranın altında kalıyor ve okunmuyor bunu nasıl ayarlayabilirim.sistem ayarları verticalden yapıyorum ama olmuyor.yardım...
fsd 3 kullanıyorsan overscan kısmından yapacaksın halen göremiyorsan diğer seçenek pc den oyun açıkken firefox yada explorerdan ip adresin:9999 yazıp xboxa bağlanacaksın

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-glitch-hack/65130-fsd-3-web-plugin-kullanim-rehberi.html