The Evil Within XBOX 360 Türkçe YAMA

ferex28

Moderatörümüz
Moderator
Şub 10, 2011
408
2,563
93
36

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
YAMA İÇİN ACIKLAMA:
Arkadaşlar yamayı daha önce The_darkness arkadaşımız bana göndermişti.ps3 olurmu diye denemek için olmamıstı.benden dosyayı paylaşmamı istemişti.bende paylaşmadım.sonrasında nameless32 isimli üye hem ps3 hem xbox ın türkçe yamalarını gönderdi.yani bu yama The_darknness arkadasın gönderdiği yama değildir.nameless32 den alınmadır.zaten mcps4 te de acarken konusunu belirttim.hem ps3 hemde xbox portu tamamiyle nameless32 isimli brezilyalı birine aittir.baska sitelerde bu yama portu bana aittir gibi sözlere inanmayın.benim ps3 için nameless32 isimli vatandasa cektiğim mesajlar coktur.adam dayanamayarak port dosyalarını göndermiştir.bundan dolayıdırki yamaları cıkmıstır.varsa yorumunuz konuya yorum yapabilirsiniz...

Son düzenleme:

musakka01

Erişim Engelli
Ocak 29, 2014
39
18
0
o yamada gram kadar hakkın yok bunu herkes biliyor

Çeviri Technogame

Düzenleme : The_Darkness

Programlama : Nameless32

sen sadece adama sürekli mesaj atıp taciz edrek geri pakerlemesini sağladın :D

jaguars4

Kayıtlı Üye
Şub 17, 2013
866
217
0
Darkness ve Ankboy'un yaptıklarıyla ilgili ben de yorum yapmak istiyorum.

Oyunçeviri, Technogame gibi sitelerin yaptığı Türkçe Yamaları para ile satmaları tamamen saçmalık ve rezillikti. karşılığını bulmuşlar, iyi olmuş.

Son düzenleme:

Kasatka

Duayen Üyemiz
Haz 24, 2008
713
61
0
Ps3 surumu mevcut mu sitemizde yoksa su an icin ps3 surumu mumkun degil mi ?
Cevaplarsaniz sevinirim. Paylasim icin ayrica tesekkurler.

sakalak

Kayıtlı Üye
Şub 1, 2010
120
691
0
38
Türkçe yamaları para ile satmak nasıl bir saçmalıktır.

bir oyun yamasını çevirmeye onlarca kişi emek harcıyor bazı çeviriler için ekipler bile kuruluyor. bu kişiler dahi para istemez iken bu nasıl mantıktır anlamak mümkün değil

yani burda para isteyecek tek kişi varsa oda çevirmenlerdir başkasının bedava çevirdiği içeriği satmak nedir yahu

bende 10 civarı yama yayınlayan biri olarak bunu söylüyorum.

zaten böyle bir girişim tutmaz forumlarda

bu iş gönül işi paylaşım işi parayla pulla paylaşım yapılmaz.

bu yamayı paketleyen adam para istedimiki sizden siz kullanıcılardan para istiyorsunuz.

söylenecek çok söz var fakat neyse sözü uzatmadan eline sağlık hocam yama için çok teşekkürler

Son düzenleme:

ferex28

Moderatörümüz
Moderator
Şub 10, 2011
408
2,563
93
36
o yamada gram kadar hakkın yok bunu herkes biliyor

Çeviri Technogame

Düzenleme : The_Darkness

Programlama : Nameless32

sen sadece adama sürekli mesaj atıp taciz edrek geri pakerlemesini sağladın :D
zaten benim demedim.evet adama sürekli mesaj attım geri paketlemesini yapsın diye sen mi mesaj cektin acaba adama. karsılıgında paramı istedim.xxx ps3 sitesinde bu yama benim portum diye yazdı adam.ben mcps4 te yamayı port eden bu diye yazdım.asıl bu mesajı bana cekecegine o siteye üye olda oraya yaz.the darkness banlandıgı için bende konusunu actım.ne yani sana mı sorayım acıp acmayacagımı.