Tekken 6 Usa Full 5.00M33

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan Tekken 6 Usa Full 5.00M33 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,622 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı Tekken 6 Usa Full 5.00M33
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan harby00

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,462
5,243
113

UPLOAD-ARİF02
PART-4
GAMES-İSO
GAMES MB-840 MB
TEST -PSP SLİM 5,03 GEN-B FUll 5.00m33

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

cinemaker

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 27, 2008
15
0
0
42
Arkadaşlar lütfen acil yardım. Ben tekken 6 yı sorunusuz oynuyorum yanlız, remotejoy ile pc ye görüntü aktarırken özellikle bu oyunda psp kitleniyor. Bo sorunu çözebilecek arkdaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.

cinemaker

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 27, 2008
15
0
0
42
Teşekkürler mctuna ama zaten ben remotejoyu yıllardır kullanıyorum yani kullanımda ve yüklemede bir sorunum yok. Diğer oyunlarda da sorunum yok ama özellikle tekken 6 da oyuna girerken psp m kitleniyor. Acaba sen denedin mi sende çalışyor mu. Çok acil cevabını bekliyorum. TEşekkürler. (Phat PSP 5.50 Gem-d2)

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,763
42,106
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Teşekkürler mctuna ama zaten ben remotejoyu yıllardır kullanıyorum yani kullanımda ve yüklemede bir sorunum yok. Diğer oyunlarda da sorunum yok ama özellikle tekken 6 da oyuna girerken psp m kitleniyor. Acaba sen denedin mi sende çalışyor mu. Çok acil cevabını bekliyorum. TEşekkürler. (Phat PSP 5.50 Gem-d2)
Buyur dostum video,slim psp ile sorunsuz çalışıyor belki fat psp olduğu için sorun yaşıyor olabilirsin

cinemaker

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 27, 2008
15
0
0
42
Valla ilgin için çok teşekkürler mctuna. Sorun bende de olabilir belki. sağolasın