Shortcut360 (Tüm Oyunları [Oyunlarım Bölümünden] Oynama Rehberi)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
[HIDE-THANKS]

Evet arkadaşlar epeydir rehber yapmıyordum bu ara boştum herkese lazım olan yeni bir rehber hazırlayım dedim :D:D

Bu rehber ile harici hdd deki oyunlarınız oyunlarım altından oynamanız mümkün olacak.Ama unutmayın bu sadece kısayol ekler oyunun god olmasını sağlamaz

ÖNEMLİ NOT:OYUNUN KONUMU MUTLAKA XBOXTA OYUNU AÇTIĞINIZ KONUMLA AYNI OLMAK ZORUNDA .YANİ İŞLEM YAPARKEN OYUNU OYNUCAĞINIZ HARİCİ HDD MUTLAKA PC BAĞLAYIN

Burda tüm oyunları da seçebilirz tek bir oyunuda ben fifa 15 için yapacam rehberi

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Programı açın scan tıklayın fifa 15 klasörünü seçtim.scan tıklayın.Scan successfully completede uyarısı gelecek.Tamam tıklayın .Total 1 Read 1 olacak.Close tıklayın

oyunun bilgileri ve resmi eklediğim resimdeki gibi.Create tıklayın.Succesful created 1 shourtcut uyarısı gelecek.İşlem başarılı.Programı kapatın

Porgramın klasörüne gidin

Programın klasöründe Content klasörü oluşacak içinde 000.. klasörüne girin .Oyunun title id klasörü olacak.İçinde 000007000 klasörü olacak.Bu klasörü kopyalayın ve bu klasörü

Hdd1/content/00... içine atın.İşlem tamamdır şimdi xboxta kontrol edelim

Oyun listede var

X basın ayrıntılar ve resmi mevcut.A basın ve başlatın

[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

tarique

Kayıtlı Üye
Tem 13, 2014
220
132
0
rehber için teşekkürler ankboy. birşey soaracğım ama biraz alakasız. arkaplan değiştirmek için tema mı yüklüyorsunuz?

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
18,778
0
Siteye Git
Güzel Rehber olmuş dostum emeğine sağlık soran çok oluyordu rehber iyi oldu rgh'yi yaptıralı seneler oluyor toplasan ana dashboarda 5-6 kere girimişimdir sevmiyorum aurora bana yetiyor :)

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
Güzel Rehber olmuş dostum emeğine sağlık soran çok oluyordu rehber iyi oldu rgh'yi yaptıralı seneler oluyor toplasan ana dashboarda 5-6 kere girimişimdir sevmiyorum aurora bana yetiyor :)
aynen bende ama genelde soru soran oluyodu çok artık burdan yapabilirler rahatlıkla .Ayrıca xbla demo vs gibi şeylerde eklemek mümkün