Rgh-Jtag Kernel 2.0.17150& Dashlaunch 3.14 Update (Güncelleme 17.12)

cambaz738

Kayıtlı Üye
Ocak 8, 2011
76
1
0
26
bence riske girmemeli bu olayı sağlam elere teslim etmeli ankboy gibi teşekkürler

Bump: bence riske girmemeli bu olayı sağlam elere teslim etmeli ankboy gibi teşekkürler

Bump: bende yaptım ama yapamayan arkadaslar riske girmesin bence çok uğraştırıyor bilginiz olsun anlatım dışında yapılacak bir hata geriye dönüşü olmayan bir yola sizi itebilir ancak çözümü mümkün yapacak yereler var onlara ile irtibata geçebilirsiniz arkadaşlar

yani kısacası yapamayacağınzı bir şeye el atmayın macera aramayın ben bir daha yapmam 20 tl ye yapılıyormuş oradan yaptıracağım artık bozulmuş bir jtag sistemi çökmüş xbox 360 lar için tekrardan 100 tl civarında bir membla alınıyor bilginize

videoda gösterildiği gibi çok kolay gözküyor başka işlemler mi var acaba

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Eyl 5, 2009
817
232
0
Xell Reloaded yok benim RGH'li konsolda çünkü konsolu eject butonu ile açınca görüntü gelmiyor ekrana ama konsol açık bekleme konumunda kalıyor. Daha sonra ben kapatıyorum. 5 dakika bekledim ama Xell Reloaded gelmedi.

Xell Reloaded'ı nasıl yükleyebilirim ? Zor birşey değildir herhalde. CPU Key'i almam lazım çünkü son dash'a geçmek için.

Yardımcı olur musunuz rica etsem ?

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
Xell Reloaded yok benim RGH'li konsolda çünkü konsolu eject butonu ile açınca görüntü gelmiyor ekrana ama konsol açık bekleme konumunda kalıyor. Daha sonra ben kapatıyorum. 5 dakika bekledim ama Xell Reloaded gelmedi.

Xell Reloaded'ı nasıl yükleyebilirim ? Zor birşey değildir herhalde. CPU Key'i almam lazım çünkü son dash'a geçmek için.

Yardımcı olur musunuz rica etsem ?

Xell reloaded kesinlikle yüklüdür.Hdmi ile kullanıyorsanız gelmeyebilir .Xbox internete bağlıysa xebuild üstünden ip adresindende cpu key alabilirsiniz.Ayrıca dashlauunch 3.3 ekranındada görebilrisiniz fsd üstünden çalıştırıp yapamazsanız konuya yazın anlatırıım

furkanyilmazti

Kayıtlı Üye
Ocak 12, 2012
8
0
0
ankboy , kardeş sana bi sorum olacak.

bu usb yi fat32 olarak biçimlendirdim $system update klasörünü attım ve flashı xboxa taktım ama hiç bir şey olmuyor ben deneme amaçlı taktım çalışıp çalışmadığını anlamak için ( yani flash360 kullanmadım nand dosyası yedekleme oluşturma felan hiçbişey yapmadım alette hem fw hem jtag yüklü ) sadece dashboardı açıp flashı taktım ama update felan sormuyor bide bende dashlaunch yüklü ondan mıdır bu olay ?

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
ankboy , kardeş sana bi sorum olacak.

bu usb yi fat32 olarak biçimlendirdim $system update klasörünü attım ve flashı xboxa taktım ama hiç bir şey olmuyor ben deneme amaçlı taktım çalışıp çalışmadığını anlamak için ( yani flash360 kullanmadım nand dosyası yedekleme oluşturma felan hiçbişey yapmadım alette hem fw hem jtag yüklü ) sadece dashboardı açıp flashı taktım ama update felan sormuyor bide bende dashlaunch yüklü ondan mıdır bu olay ?
Update rehberdeki şekilde yapmak zorundasınız .Fw deki gibi update etmeye çalışırsanız nand silinilr hiçbir oyunu oynayamazsınız.Şanslınızki tanıtamamışsınız.Fat 32 pc de biçimlendirkten sonra xboxtada biçimlendircekseniz.System update attığınızda xbox kapalıyken takıp açtığınızda system update uyarısı çıkar ama asla rehberdeki yöntem dışında update yapmayın.

muzex

Kayıtlı Üye
Tem 9, 2009
53
0
0
23
Siteye Git
ankboy dostum, bir sorum olacak
benim indirdiğim 2.0.16197 Update in dashlaunch 3.03 klasörünün ün içinden freestyle klasörü çıkmadı ama benim eski versiyonda var o dosya.Dosya aynı kalsa olur mu ? Bir de eski launch.ini dosyasını tekrar kullanabilirmiyim yani tekrar launch.ini düzenlememe gerek yok değil mi ?

Ve hazırladığınız bu rehber için ve bize yol gösterdiğiniz için ÇOK TEŞEKKÜRLER.....

ankboy

Erişim Engelli
Şub 7, 2011
0
31,895
0
ankboy dostum, bir sorum olacak
benim indirdiğim 2.0.16197 Update in dashlaunch 3.03 klasörünün ün içinden freestyle klasörü çıkmadı ama benim eski versiyonda var o dosya.Dosya aynı kalsa olur mu ? Bir de eski launch.ini dosyasını tekrar kullanabilirmiyim yani tekrar launch.ini düzenlememe gerek yok değil mi ?

Ve hazırladığınız bu rehber için ve bize yol gösterdiğiniz için ÇOK TEŞEKKÜRLER.....
Dashlaunch ve fsd ayrı kurulcak.Dashlaunch 3.3 içinden fsd çıkmaz yani.Launch.ini dosyasını sakla onun aynısını yap .Eskisini kullanamazsın ama default ve but x kısmını aynı yapacaksın.Yardımcı olduysam sevindim.

muzex

Kayıtlı Üye
Tem 9, 2009
53
0
0
23
Siteye Git
Dashlaunch ve fsd ayrı kurulcak.Dashlaunch 3.3 içinden fsd çıkmaz yani.Launch.ini dosyasını sakla onun aynısını yap .Eskisini kullanamazsın ama default ve but x kısmını aynı yapacaksın.Yardımcı olduysam sevindim.
çok teşekkürler ankboy.....

Bump: söylemeyi unuttum ama bende zaten FSD yüklü yani siz heralde ilk defa yükleyeceğim sanıyorsunuz....
FSD yüklü olduğu için onunla ilgili herhangi bir işlem yapmama gerek yok değil mi ?

teşekkürlerr....