Switch CFW ReiNX CFW 7.0.1 İçin Güncellendi

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,181
18,279
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Geliştirici Reisyukaku ReiNX CFW yazılımını switch 7.0.1 için güncelledi,güncelleme henüz githup da yayınlanmasa dahi discord'da paylaşıldı

DOWNLOAD
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Alternatif
DOWNLOAD

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

asmgngr

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 10, 2018
27
3
3
Merhaba dosyaları güncelledim payload yapıyorum her şey tamam ama cihaz hiçbir tepki vermiyor açma kapatmaya bastığımda da tepki vermiyor açma kapatmaya basılı tutup reset attığımda açılıyor ama herhangi bir değişiklik yok yazılım versiyonum 7.0.1 hafıza kartını sıfırlayıp yine denedim herhangi bir değişiklik olmadı.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,181
18,279
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba dosyaları güncelledim payload yapıyorum her şey tamam ama cihaz hiçbir tepki vermiyor açma kapatmaya bastığımda da tepki vermiyor açma kapatmaya basılı tutup reset attığımda açılıyor ama herhangi bir değişiklik yok yazılım versiyonum 7.0.1 hafıza kartını sıfırlayıp yine denedim herhangi bir değişiklik olmadı.
Merhaba

Atmosphere ile konsolunuzu açabiliyormusunuz ?

ReiNX yerine atmosphere kullanabilirsiniz, atmosphere reinx ten daha stabildir

asmgngr

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 10, 2018
27
3
3
Merhaba

Atmosphere ile konsolunuzu açabiliyormusunuz ?

ReiNX yerine atmosphere kullanabilirsiniz, atmosphere reinx ten daha stabildir
Atmosphere ile konsolu açabiliyorum hb menü sünüde açabiliyorum fakat oyun yükleyemedim (usb ile) bilgisayara switch i bir türlü tanıtamadım reinx ten yüklediğim oyunlarıda açmama izin vermiyodu kartuşlu oyunumda açamıyodum kısayolunu sildim geri yükledim fakat yine açılmadı en son chazı sıfırladım şu an kartuşlu oyun açılıyor fakat yine atmosphereden oyun yükleyemiyorum yeni reinx ide aktif edemedim gelişmeleri takipteyim tekrardan teşekkür ederim.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,181
18,279
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Atmosphere ile konsolu açabiliyorum hb menü sünüde açabiliyorum fakat oyun yükleyemedim (usb ile) bilgisayara switch i bir türlü tanıtamadım reinx ten yüklediğim oyunlarıda açmama izin vermiyodu kartuşlu oyunumda açamıyodum kısayolunu sildim geri yükledim fakat yine açılmadı en son chazı sıfırladım şu an kartuşlu oyun açılıyor fakat yine atmosphereden oyun yükleyemiyorum yeni reinx ide aktif edemedim gelişmeleri takipteyim tekrardan teşekkür ederim.
Downgrade ile 6.2.0 versiona düşürüp oyunları kurup oynayabilirsiniz aslında, downgrade düşünüyormusunuz ?