PS3 CFW + APPS Rebug 4.82.1 CEX - Cobra 7.54 - LITE - Toolbox 2.02.15 Çıktı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Rebug 4.82.1 CEX - Cobra 7.54 - LITE - Toolbox 2.02.15 Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,948 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Rebug 4.82.1 CEX - Cobra 7.54 - LITE - Toolbox 2.02.15 Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan A_B

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,838
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Improved system performance and stability (This system software update improves the quality of the system performance by 4 times (4.78~4.82) according to SONY)
c00 demo content unlocker (c00 demo contents can be unlocked without activation)
Syscall 15 added for Standard mode (Allow execution of any LV2 internal functions)
Temperature Display on PS2 Emulator (CPU/RSX temperature can now be displayed while playing PS2 games on non-BC PS3)
REBUG TOOLBOX 2.02.15 (PS2 Netemu toggler for COBRA 7.54 and the multi language support)
COBRA 7.54 Added (Change notes available via Git repo)
webMAN MOD support (webMAN MOD can only be accessible via Stand-alone PKG)
Proper Polish font support (Full Polish Character support for XMB/PS2 Emu)
CFW_settings support (XMB icons for simple CFW tasks available )
XMBM+ Compatibility (XMB Manager Plus developed by Team XMBM now supported via standalone pkgs.)
OFW 4.82 support (Due to the recent research by Team PS3Xploit, REBUG CFW can now be installed over OFW 4.82 (Hack-able PS3 models ONLY)

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
203
86
28
40
Merhaba Tuna Bey.

Ben, yanlış hatırlamıyorsam birkaç yıl önce PS3'e Rebug 4.4.1.2 Lite / multiman 4.5 kurdum ve birçok oyunu (Gow Ascension, Beyond Two soul, Ni no kuni, Rayman, Puppeter vs. vs.) sorunsuz oynadım. Ancak bir süre (yaklaşık 2 yıl) PS3'den uzak kaldım. Gördüğüm kadarıyla Rebug'ın yeni versiyonları çıkmış ve PSN bağlantısı yapılabiliyor.

Rica etsem konu ile ilgili bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bir de ne kadar denediysem Little Big Planet 2 ve 3'ü (dahili ve harici harddisk ile) çalıştıramadım.

Vakit ayırıp cevap yazabilirseniz çok sevinirim.

İyi çalışmalar.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,838
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba [MENTION=95098]A_B[/MENTION]

Yukarıda vermiş olduğum rebug 4.82 ile online erişim yapabilirsin fakat banlanma riski her zaman muvcuttur

Bahsetmiş olduğun oyunlar bende sorunsuz çalışıyor oyunların dosyaları ile değişiklik yapmadıysanız çalışması gerekiyor

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
203
86
28
40
Merhaba Tuna.

Cevap için teşekkürler.

Bir önceki mesajımda da dediğim gibi Little Big Planet 2 ve 3'ü ben çalıştıramadım. Harici hard disk ile denedim olmadı, dahiliye kopyaladım yine olmadı. Netten fix dosyası buldum fixledim yine çalışmadı.

Bu oyunlar haricinde yüklediğim bütün oyunları (Gow collection1-2, Gow3, Ascension, Heavy Rain, Mortal Kombat, Street Fighter, Ratched and clank bütün serisi, Rayman legends, Sly Cooper 1-2-3-4 vs. vs.) çalıştırdım. Bir şeyler uyumsuz ya da bir şeyleri yanlış yapıyorum. Oğlana da söz verdim oynayabiliriz diye. :)

Rica etsem biraz yardımcı olur musun? Sendeki oyunların linkleri varsa ya da bir yerlere yükleyebilirsen çok sevinirim.

Desteğin için tekrar teşekkürler.

İyi akşamlar.

Ahmet.

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
203
86
28
40
Teşekkür ederim, tabi ki hatırlatırım.

İyi akşamlar.

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,838
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
203
86
28
40
Merhaba Tuna.

Fix dosyalarını indirdim ancak yine çalıştıramadım. Harici harddisk ile hiç çalışmıyor. Dahiliye kopyaladığım zaman ise oyunu multiman'dan yüklerken "Bu oyun için gerekli versiyon 4.65'dir. Eğer 4.4.1 için fixlenmezse 0x80010233 hatası alabilirsiniz. 4.4.1 için düzeltme yapılsın mı?" uyarısı veriyor. Kabul edersem oyun açılırken siyah ekranda kalıyor. Etmez de yüklersem 0x80123245 hatası verip ana ekrana atıyor.

Acaba Rebug'ı güncellemem mi gerekli?
Sen bu oyunları hangi versiyonda çalıştırıyorsun?

Rica etsem yardımcı olabilir misin?

İyi akşamlar.

Not: Bendeki Little Big Planet 2 Special Edition bilgin olsun. Harici harddiskte dosya ismi olarak "BCES87xxx" gibi bir numara değil "Little Big Planet 2" yazıyor.

A_B

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 2, 2011
203
86
28
40
Merhaba Tuna.

Bu gece yurt dışına çıkıyorum. Cumartesi döneceğim. Güncellemeyi yüklemem ve oyunları çalıştırmam artık hafta sonuna kaldı.

Cevabın için çok teşekkür ederim.

Gelişmelerden haberdar ederim.

İyi akşamlar.