R4 Kart İle Oyun Yükleme ( Kopya Oyun )

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Mar 29, 2008
166
3
0
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

By

Evet arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarımız için böyle bir başlık açmak istedim:) Öncelikle R4 kart dediğimiz DS/DS LıTE da kopya oyun oynamak için gerekli kart tır arkadaşlar:) ayrıca birde Micro Sd kart lazım, öncelikle R4 kart aldığınız da kutunun içinde usb (ara kablo) çıkıcak Micro Sd mizi bu usb ye(Resimde görünüyor) takıcaz daha sonra aşağıda vericeğim linkten (R4 ün ana sitesinden) Güncelleştirmeleri yükliycez daha sonra netden indirdiğimiz oyunları bu Micro Sd ye atıp oyunlarımızı oynayabiliriz:)

Evet arkadaşlar R4 ün güncelleştirmeleri için;

Link ten en son güncelleştirmeleri yükleyebiliriz aynı psp de ki versiyon olayı gibi:)

Not: güncelleştirmeleri yapmadan kartın içine oyun attığınız da yada mp3, video hiç birşey görmez bilginize..

Herhangi bi sorunuz olursa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım:) Herkese iyi oyunlar

Bu arada en son çıkan ve bütün ds oyunlarını download edebileceğiniz 2 link veriyorum:)

NOT: BU PAYLAŞIM SADECE www.mcpsp.com Da YAYINLANMAKTADIR..

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,408
1,427
113
32
Siteye Git
öncelikle bu konu ile ilgili detaylı bilgi verdiğin için çok teşekür ederim aklıma takılan bir iki soru var öncelikle bu r4 kartı needen temin edebiliriz ikincisi içine koyduğumuz mikrosd kartın boyutunun bir önemi var mı?​

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Mar 29, 2008
166
3
0
Rica ederim Yasco:) öncelikle 1. si Bu R4 kartı GG üzerinden yada ıstanbulda olan lar için kadıköy de yazıcıoğlun dan temin edebilirler ayrıca il dışında da bulunabiliyor ama nerelerde olduğu konusunda pek fikrim yok malesef, 2. olarak Micro Sd kart ın boyutu standart tır:) ve sadece Micro sd kart uygundur yani normal sd kart R4 ün girişine büyük gelicektir. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir:)

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,408
1,427
113
32
Siteye Git
çok teşekkür ederim mikro sd kartın boyutu derken kapasite olarak söylemşitim fizkisel olrak değil r4 kartıda temin etmeye çalışıcam...

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Mar 29, 2008
166
3
0
çok teşekkür ederim mikro sd kartın boyutu derken kapasite olarak söylemşitim fizkisel olrak değil r4 kartıda temin etmeye çalışıcam...
Afedersin yanlış anladım:S açıkcası ben 2 gb kullanıyorum zaten fazlasıyla yetiyor:d: çünkü ds in oyunları çok fazla yer kaplamıyor en fazla gördüğüm 250 mb idi sanırım ki normalde oyunları 10 mb ile 60 arasında değişiyor:)

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,408
1,427
113
32
Siteye Git
teşekür ederim r4 kartı alıp bu işi denemem lazım fazla zor görünmüyo ama insan bilmiyince de zor geliyo çözerim inşlh senin de yardımlarınla tabikide :D

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Mar 29, 2008
166
3
0
çok basit işlem;) ama takılırsan elbetteki her zaman :D ama unutma öncelikle R4 ün içine verdiğim linkten güncelleştirmelerini atıcan sonra oyun:)

eric_thecrow

Kayıtlı Üye
Mar 29, 2008
166
3
0
Arkadaşlar 2 tane son çıkan oyunlar dahil binlerce ds oyun sitesinin linklerini ilk mesajda verdim:) herkese hayırlı uğurlu olsun ıyi oyunlar Dilerim:D