Psx ve PS1 Oyunlarını EBOOT Yapma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Psx ve PS1 Oyunlarını EBOOT Yapma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,969 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı Psx ve PS1 Oyunlarını EBOOT Yapma
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mami063547

JIN007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2010
51
0
0
33
Tuna abi bir şey sorucam bu psp'den görüntü çekme olayı için burdan Fusa adında seplugin aldım. Fakat içindeki dosya direk seplugin dosyası. Bunu yapıştıurırsam Cwcheat (Hile) sistemini bozar mı?

JIN007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2010
51
0
0
33
Tuna abi dediğin gibi yaptım ama çalışmadı. Kendini kapatıyor. Versiyonla alakalı mı? 6.35 PRO-B7 kullanıyorum.

Bump: Birisi cevaplayabilirse sevinirim. Çünkü youtube'dede aynı yöntemi yapıyorlar ama onlarda çalışıyor. Bende neden olmuyor. PSP'min modelinden mi? Yoksa Versiyondan mı?

kadir psp go

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2012
80
0
6
24
kardeş peki counter strike damı eboot yapabiliyoruz çünkü counter strike da eboot yok

son-of-a-hero

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 4, 2009
71
0
6
abi benim psp go 6.60 versiyon ama birçok psx oyununu oynamıyor jackıe chan yada tsubasa gibi.defalarca çevirdim burdaki rehberle yaptım ma olmuyor game could not be started gibi birşey çıkıyor allah rızası için yardım edin

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,101
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
abi benim psp go 6.60 versiyon ama birçok psx oyununu oynamıyor jackıe chan yada tsubasa gibi.defalarca çevirdim burdaki rehberle yaptım ma olmuyor game could not be started gibi birşey çıkıyor allah rızası için yardım edin
jackıe chan hiç bir şekilde çalışmıyor maalesef

Bu rehber ile alakalı değil oyun ile alakalı :2lem: