PSP PSP OYUNLARI Alfabetik Listesi.../LIST of GAMES (Detaylı Liste)

useri

Kayıtlı Üye
Ocak 18, 2014
15
1
0
Kolay gelsin öncelikle büyük bir emek ve teşekkür ederim. NFS Carbon ve Metal Slug Anthology indirdim oyunlar iso degil bu konuda ne yapabilirim iso çevirme gibi bir yöntemi varmı yada nasıl oynarım bu oyunları?

Sorunu Buldum 2 kere rardan çıkarmam gerekiyormuş harikasın kardeşim teşekkürler.

Son düzenleme:

blade123k

Kayıtlı Üye
Tem 21, 2010
7
3
3
Dungeon
Hako abi, Üyelik tarihi 07-21-2010 olan bir üyenizim. Reşit olmadan evvel siteyi keşfettiğimde şaşırmıştım. Neden mi ? Çünkü bu düzene sahip bir site oluşturup o zamandan günümüze devam ettirebilmen (iz) emek ve sabır işi. Bu zaman dilimi boyunca siteniz daima yardımcı oldu. İçten teşekkürlerimi sunuyor ve tüm sitenin emek verenlerine saygı ile selamlıyorum. Sağlıklı günler dileğiyle.

Son düzenleme:

canbysl

New member
Ara 24, 2018
10
3
3
teşekkürler harika.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

MEGA barındırıcı 4 GB ın üzerinde dosya indirmeye free üyeler için izin vermez. Bu durumda kotayı sıfırlamak için ya modeminizi kapatıp 30 saniye bekleyip tekrar açacaksınız (KOTA SIFIRLANIR) yada aşağıda verdiğim link çeviricileri kullanacaksınız.

BAZI MEGA LINK GENERATORLER

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

MEGA linkini kopyalayıp generatördeki boşluğa yapıştırın ve transload a basın. Server dosyayı indirecek siz de serverdan indireceksiniz. Linki alıp eğer kullanıyorsanız "Dowload Manager" lerden birine yapıştırıp intrnet hızınıza bağlı olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Linklerin hepsini birden dönüştürmeyin, tek tek dönüştürün ve dönüşeni indirin. Bitince ikinciyi dönüştürün ve indirin. çünkü bu dönüştürücüler dönüştürdükleri linkleri en fazla ortalama 3-4 saat tutar sonra siler. Silinen linki tekrar dönüştürmeniz gerekir.

Dönüştürücüde bir sorun olurda dosya eksik çevirilirse indirmeyin ve eksik linki çeviriciden önce silin sora tekrar çevirip indirin.
indirme linki gelmiyor mega ile linki yapıştıryorum dediğiniz gibi yapıoyorum download gelmiyor bana verdiği linkleri idm ile indireyim diyorum 2 kb lık site bir indirme yapıyor

Son düzenleme:

hako

ve Oğlu
Forum Admini
Tem 13, 2008
3,240
602
113
teşekkürler harika.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

indirme linki gelmiyor mega ile linki yapıştıryorum dediğiniz gibi yapıoyorum download gelmiyor bana verdiği linkleri idm ile indireyim diyorum 2 kb lık site bir indirme yapıyor

Bu linke tıkla indirmek istediğin mega linkini ustteki transload file yazan yere yapıştır ve transload yazan yere tıkla. ve bekle site linki indirecek ve sana yeni bir link verecek o linke tıklayarak indireceksin.

Hangi oyunu indirmek istiyorsun istersen sana mediafire linki de verebilirim.ama gerek yok işlem çalışıyor.