PSP Comic | PSP'de Çizgi Roman Okuyun | Çizgi Romanlar | Sürekli Güncel

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde Perry the Platypus tarafından oluşturulan PSP Comic | PSP'de Çizgi Roman Okuyun | Çizgi Romanlar | Sürekli Güncel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,560 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı PSP Comic | PSP'de Çizgi Roman Okuyun | Çizgi Romanlar | Sürekli Güncel
Konbuyu başlatan Perry the Platypus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ismetsoy

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
Merhaba değerli MCPSP halkı ;
Forumumuzda araştırdım bulamadım o yüzden bu konuyu huzurlarınıza sunuyorum arkadaşlar. Yönetici arkadaşlardan ricam sabitlemeleridir,bu sayede arka sayfalara gitmez. Gerçekten çok uğraştım...

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi konumuz pspde Çizgi Roman okumak. Mümkün mü ? Evet,konu bensem mükün :noel: Başlıyoruz :

Kendi PSP'mden Capslar :

Capslerimiz bukadar,yetmez derseniz uploadlarım canım :noel:

Ayarları :
:X: Sayfayı Uzaklaştırır
:yuv: Saat Yönüne Döndürür
:tri: Sayfayı Yakınlaştırır
:kare: Saat Yönünün Tersine Döndürür
:L: Önceki Sayfaya Gider
:R: Sonraki Sayfaya Gider
:down: Sayfayı Aşağı İndirir
:up: Sayfayı Yukarı Çıkarır

Ayarlarımızda bukadar :noel: Gelelim Nasıl Atacağımıza :

Dosyayı indiriniz ve klasöre çıkarınız. İçinden iki adet dosya çıkacak. comics dosyasını Memory Stick'in anadizinine atın. pspcomic klasörünü PSP/Game klasörüne atın. Atacağınız çizgiromanları anadizine attığımız comics klasörüne doğrudan atın. İşlem bitmiştir :noel:

Arkadaşlar aşağıdan programı ve çizgiromanları indirebilirsiniz. Çizgi Romanlara elimden geldiğince devam edeceğim...
Rar Şifreleri : Perry_the_Platypus@McPsP

Konu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
adlı arkadaşın yardım istmesinden dolayı açılmıştır,normaldede açacaktımda arkadaş yardım isteyince daha hızlı açtım :noel:

Çizgi Roman İstekte Bulunabilirsiniz !!!

SK8_Rock

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 24, 2010
11
0
0
26
çok teşekkür ederim sorunsuz çalıştı ve inanılmaz işime yaradı :D

KojoTe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2009
156
3
18
Emeğine sağlık.Çizgi romanların devamını bekliyoruz Perry the Platypus :dayi:

yigitovski

Erişim Engelli
Tem 13, 2009
485
4
0
Çok uzun süre kullandım bu programı.Çok kullanışlı ancak bir o kadar da yavaş.

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
Çok uzun süre kullandım bu programı.Çok kullanışlı ancak bir o kadar da yavaş.
Bende öyle bir sorun yok :S Yanlış anlama yalan söylüyorsun anlamında demedim heralde versiyonla ilgilide olabilir :50: 6.39 Pro B6 kullanıyorum... Yorumlarınız için teşekkürler...

Bump:
Emeğine sağlık.Çizgi romanların devamını bekliyoruz Perry the Platypus :dayi:
Çizgi Roman istekte bulunabilirsin veya da manga,hiç farketmez...

KojoTe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2009
156
3
18
Benim PSP 5.50 Gen-D3 bende yavaşlama yapmıyor gayet hızlı açıyor sayfaları.
Dragon ball'ın mangasını bulabilirsen sevinirim.Teşekkürler.

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
Leon28 dostum orjinal mangası yok AF (orjinal olmayan,fanların yaptığı) mangası var olur mu ? Aslında oda yokta,yani cbr formatlısı yok,onuda ben hallederim.İster misin ?

KojoTe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2009
156
3
18
Leon28 dostum orjinal mangası yok AF (orjinal olmayan,fanların yaptığı) mangası var olur mu ? Aslında oda yokta,yani cbr formatlısı yok,onuda ben hallederim.İster misin ?
İstemez olurmuyum Perry :c: minnettar olurum. Şu Fan'lar nasıl bir iş çıkarmış bakalım :01: Bu akşam ekleye bilirsen süper olur çünkü; yarın ameliyata giriyorum.4 gün hastanedeyim tek vakit geçirme kaynağım her zamanki gibi PSP'im :) Örümcek adam için ayrıca teşekkürler.

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
İstemez olurmuyum Perry :c: minnettar olurum. Şu Fan'lar nasıl bir iş çıkarmış bakalım :01: Bu akşam ekleye bilirsen süper olur çünkü; yarın ameliyata giriyorum.4 gün hastanedeyim tek vakit geçirme kaynağım her zamanki gibi PSP'im :) Örümcek adam için ayrıca teşekkürler.
Çok geçmiş olsun dostum,şimdiden acil şifalar diliyorum. Hazırlıyorum şuan bitince ben sana mesaj atarım ;)