psp 1004 brick

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde erozmsn tarafından oluşturulan psp 1004 brick başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,675 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı psp 1004 brick
Konbuyu başlatan erozmsn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erozmsn

erozmsn

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 1, 2009
3
0
1
41
psp 1004 modeli var bende 3 5 senedir duruyordu cekmecede daha once 5.50 miydi 6 kusürmuydu gen yuklemistim kirikti yani
cihaz siyah ekranda kaliyor isiklari yaniyor ve recovery moda girebiliyorum ama bu konulardan uzak kaldim simdi eskine haline nasil doner bilmiyorum eski konularda hep kapanmis silinmis ulasamadim sitede bi yardimci olabilecek varmi arkadaslar

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,838
10,404
113
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Yukarıdaki linke tıkla o sayfada Başlık : 5.50 GEN-A veya 5.50 GEN-B2 veya 5.50 GEN-D2 yada 5.50 GEN-D3 veya 5.00 Prometheus veya 5.50 Prometheus dan 5.00 M33 e geri dönüş....

Orayı iyice oku senin makine yarı brick. O başlığın son satırını uygularsan recovery den psp yi diriltebilirsin...

erozmsn

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 1, 2009
3
0
1
41
teşekkür ederim arkadaşım detaylı inceleyip yapmaya çalışıcam sonucu yazarım.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

hafıza kartı bölümüne içi boş micro sd adaptör koymuşum sorun ondanmış esas kartı koyunca şak diye açıldı.
5.50 gen d3 kuruluymuş içinde
ama ilgilendiğin için çok sağol hako ölü bir forum noktasına yazılana bile dönüş olması beni sevindirdi :)

Son düzenleme: