PS4 Remote Sender GUI Windows / PC Üzerinden PKG Yükleme

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,433
17,400
113
36
Siteye Git

KULLANIM
Öncelikle PC ve PS4 konsolunuzun aynı internet ağına bağlı olduğundan emin olunuz,sonrasında işleme başlayabilirsiniz

PS4 Konsolunuza aşağıdaki pkg dosyasını indirip yükleyin ve çalıştırın,açık vaziyette kalmalı programı kapatmayın

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
Sonrasında aşağıdaki bağlantıdan PS3 Remote PKG Sender uygulamasını indirin ve çalıştırın

DOWNLOAD
x64
DOWNLOAD
x86
Karşınıza gelen ekranda PS4 IP yazan sekmeye ps4 konsolunuzun IP adresini yazın

Hemen alt sekmeden PS4 konsolunuza göndereceğiniz ve yüklemek istediğiniz pkg oyun dosyasını seçin

SEND diyerek işlemi başlatın ve transferin bitmesini bekleyin :)

İyi Oyunlar​

W4D3

Kayıtlı Üye
Ocak 19, 2017
19
3
3
Update dosyası da yükleniyor değilmi Tuna hocam şunu tam çözemedim oyun fkpg update orjinal sorun olmuyor mu yükleme sonrasında ayrıca 5.05 üzeri bir update yüklendiğinde oyun makinada ne tepki veriyor acaba donarmı yoksa 5.05 üzeri bir update olduğundan hiçmi açılmaz
Ayrıca makinada yüklü 1.0 versiyonlu oyunlara patch yapılabiliyor mu sonradan çıkan updatelerden

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,433
17,400
113
36
Siteye Git
Update dosyası da yükleniyor değilmi Tuna hocam şunu tam çözemedim oyun fkpg update orjinal sorun olmuyor mu yükleme sonrasında ayrıca 5.05 üzeri bir update yüklendiğinde oyun makinada ne tepki veriyor acaba donarmı yoksa 5.05 üzeri bir update olduğundan hiçmi açılmaz
Ayrıca makinada yüklü 1.0 versiyonlu oyunlara patch yapılabiliyor mu sonradan çıkan updatelerden
Açıkcası güncelleme dosyalarını deneme şansım olmadı ve deneme şansım olmadığı için nasıl bir tepki olacağını bilemiyorum

Ama program ile bütün fpkg dosyalarını yükleme yapabilirsiniz patch, update vs vs

Kas 20, 2018
1
0
1
PS4 Remote PKG Sender için attığınız dosyadakiler zorlandırıyor epey inerken. Her aşama tamam, send de dedim ve bekliyorum. Ne kadar bekleyeceğiz acaba? Yani süre falan yazmıyor üstte. 25 GB lık oyun yolla dedim?

Son düzenleme: