PS4 Yardım PS4 Açılmıyor

tuncaeroglu

Kayıtlı Üye
Mar 1, 2017
14
1
3
Arkadaşlar Merhaba! Cuma akşamı yarım saat oyun oynadım ve makinayı kapattım makina kapandıktan sonra fişini de çektim ki herZaman aynısını yaparım Cumartesi akşam fişi taktım makina açılıyor sen geliyor mavi IŞIL oluyor ama tv de sinyal yok yazıyor hdmi secince kablomu bozuldu dedim evde yedek sıfır vardı taktkm yok sinyal yok diyor iş yerime götürdüm makinayı 2 tane tv de denedim aynı sinyal yok ve YouTube böyle sorunlar var videolar izledim güvenli mod ile açma var ama ben onu da yapım dedim hiç bir tepki ve makina açılmıyor bileğisin olan lar yazarsa sevinirim çok oyun oynayan biri deyilim ps4 slim 500gb 5.05 kırık

mctuna

Forum Sahibi
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
9,006
17,793
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Arkadaşlar Merhaba! Cuma akşamı yarım saat oyun oynadım ve makinayı kapattım makina kapandıktan sonra fişini de çektim ki herZaman aynısını yaparım Cumartesi akşam fişi taktım makina açılıyor sen geliyor mavi IŞIL oluyor ama tv de sinyal yok yazıyor hdmi secince kablomu bozuldu dedim evde yedek sıfır vardı taktkm yok sinyal yok diyor iş yerime götürdüm makinayı 2 tane tv de denedim aynı sinyal yok ve YouTube böyle sorunlar var videolar izledim güvenli mod ile açma var ama ben onu da yapım dedim hiç bir tepki ve makina açılmıyor bileğisin olan lar yazarsa sevinirim çok oyun oynayan biri deyilim ps4 slim 500gb 5.05 kırık
Merhaba

Makineniz mavi ışıktan beyaz ışığa geçmiyor ise işlemci sorunu olabilir yani sorununuz hdmi kablosu veya hdmi girişi ile alakalı değildir

mamilim90

Kayıtlı Üye
Eki 22, 2008
235
4
18
araştırdın mı hiç sorunu nedir diye bende şu an çaresiz kaldım
Cok ugrastim açılmıyor
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

araştırdın mı hiç sorunu nedir diye bende şu an çaresiz kaldım
Dun gece 2 saat urasmamin sonucunda actim hdmi çıkışıyla alakalı ilk görüntü karincali geldi ps4 goruntuyu 1080i ye aldım duzeldi 1 saat sonra görüntü gene gitti kabli tak cikar düzeldi

Son düzenleme:

tuncaeroglu

Kayıtlı Üye
Mar 1, 2017
14
1
3
Cok ugrastim açılmıyor
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Dun gece 2 saat urasmamin sonucunda actim hdmi çıkışıyla alakalı ilk görüntü karincali geldi ps4 goruntuyu 1080i ye aldım duzeldi 1 saat sonra görüntü gene gitti kabli tak cikar düzeldi
ben 4 tane tv 4 tane hdmi kablo ile denedim olmadı makina güvenli moda da girmiyor benimki servise verdim 0 ile takas olacak