PS4 HACK PS4 6.00 Downgrade 1.76

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Hack CFW kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS4 6.00 Downgrade 1.76 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,683 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Hack CFW
Konu Başlığı PS4 6.00 Downgrade 1.76
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BlackEvilErol

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
xhardhempus kullanıcı adlı bir youtuber ( ben buna geliştirici demiyorum ) youtube üzerinde yayımladığı bir çok videoda fake paylaşımlar yapıp PS4 güncel oyunlarını çalıştırdığını iddia ediyordu.

Son olarak yayımladığı video 6.00 downgrade, yani 6.00 güncel sürüm olan PS4 yazılımını yayımladığı bir firmware dosyası ile 1.76 versiona düşürmek

Denenen bu yöntem tamamen sahtedir ve asılsızdır, kendisi yotube üzerinden ve kendi adına açtığı site üzerinden rant yapma peşindedir

Eğerki sanal ortamda bu tür videolar görüp verilen ne idüğü belirsiz dosyalara inanmayınız ve kesinlikle kullanmayınız

This News is Fake

Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

Mesud10

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2019
7
6
3
xhardhempus kullanıcı adlı bir youtuber ( ben buna geliştirici demiyorum ) youtube üzerinde yayımladığı bir çok videoda fake paylaşımlar yapıp PS4 güncel oyunlarını çalıştırdığını iddia ediyordu.

Son olarak yayımladığı video 6.00 downgrade, yani 6.00 güncel sürüm olan PS4 yazılımını yayımladığı bir firmware dosyası ile 1.76 versiona düşürmek

Denenen bu yöntem tamamen sahtedir ve asılsızdır, kendisi yotube üzerinden ve kendi adına açtığı site üzerinden rant yapma peşindedir

Eğerki sanal ortamda bu tür videolar görüp verilen ne idüğü belirsiz dosyalara inanmayınız ve kesinlikle kullanmayınız

This News is Fake

[Gizli içerik]