PS4 EMULATÖR PS4 5.05 NES Emulator Çıktı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Emulatörs kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS4 5.05 NES Emulator Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,666 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 55 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Emulatörs
Konu Başlığı PS4 5.05 NES Emulator Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enstze

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

PS4 için OpenGL ve C kodu desteğinin gelmesinden sonra 5.05 kırık versionlar için nihayet ilk emulator yayımlandı

Yayımlanan emulatörde oyunları kendiniz belirleyebilirsiniz, yani daha önce paylaştığımız PS2 emulatörleri gibi oyunlar paket halinde değildir, siz istediğiniz oyunuusb flash belleğe atıp emulatör ile oynayabileceksiniz

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

cody123

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Şub 15, 2009
109
2,075
93
44
Çok teşekkürler mctuna @mctuna emulator olayı bir başka oluyor :)

forkliftçi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 13, 2010
48
12
8
Bu haber güzel oldu tuna ustam saolasın.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar 200 adet rom attım fakat ekranda 8 adet oyun gösteriyor aşağıya doğru indiremedim veya sayfa falan bende değişmiyor,menu yok oyundan çıkıp başka oyuna geçmek için emulatörden çıkıp tekrar girmek gerekiyor,tam ekran olmuyor.Sizdede böylemi benim romlar falan uymadımı acaba.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Nes 5.05 emulatörün 1.01 sürümü çıktı.
Ufak ses iyileştirmesi , sağ sol yön tuşlarıyla oyun listesi değiştirme eklenmiş. Nes oyunlarınızı ( ps4nes>roms ) klasörünün içine atınız.
İyi oyunlar.
İndirme Link :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

capcom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2008
118
19
18
39
Tuna istediğiniz dosya artık mevcut değil diyor