PS3''ün ses kalitesini artırın

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde yasco tarafından oluşturulan PS3''ün ses kalitesini artırın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,627 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı PS3''ün ses kalitesini artırın
Konbuyu başlatan yasco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan serdartt18

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
ya resimler çıkmıyor lütfen resimleri yeniden yükleyebilirmisniz ?

ps3mali

Erişim Engelli
Eyl 4, 2011
10
0
0
42
evet arkadaşlar geçenlerde arabamı sattım. ve arabaya kurduğum pro müzik sistemini çıkarttım.ve şimdi evde boş boş duruyor tesisatımı bir şekilde degerlendirmek istiyorum niyetim ps3e veya tvye bağlamak.yani kendi ses sistemimi yapmak. ps3 320gb tv vestel 72 ekran tabii ilerde lcdye geçiçez fakat şimdilik beklemedeyiz. çünkü 2012de gözlüksüz 3d tvlerin çıkması muhtemel. en azından samsungun yeni ekran teknolojisi süper amoled plus kesin ;) evet tesisatımda 4 adet 600 watt pıoneer hoperlör 2 adet pıoneer twiteer 1 adet kicker cvx serisi 38 cm subwoofer 2 adet amfi 1-1800 watt jamesson bass amfisi 2-1400 watt sierra ses amfisi.amfilerden arabada memnundum fakat eve uyumlu olmaz ise daha kuvvetli 1 amfi alabilirim.kısacası demek istediğim mevcut ses tesisatımı eve nasıl uyumlu hale getirebilirim.detaylı bi şekilde anlatabilirseniz sevirim

serdartt18

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 15, 2011
144
0
0
optik ses kablosunu tak logitech öneririm ses sisteminde z5500 var elimde korku oyunu oynayın slinthill bile yerimden kaldırıyor beni