PS3 Oyunları HDD Dolumu PS3 Oyunlarını Hard Diskinize Yüklüyoruz 4.30 CFW Oyunları Eklenmiştir ( PS3 OYUN DOLUMU ) A'dan Z'ye Bütün Oyunlar

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,484
17,364
113
37
Siteye Git
Hayırlı olsun,iyi satışlar diliyorum fakat bir sorum olacak sevgili tuna.500 gb.samsung hdd taktım ps3'e,fakat versiyon şu an 3.42 oldu.bu durum herhangi bir sıkıntı oluşturur mu? Veya bir çözüm yolu var mı;hdd ye oyun yüklemek için bu engelleri nasıl aşabiliriz? şimdiden teşekkürler,yolunuz açık olsun...
İyi dileklerin için teşekkür ederim manyaklar

Version 3.42 oldu ise şuan beklemek zorundasın 3.42 kırılırsa ki kırılacaktır o zaman sorunsuz kullanabilirsin

serhandamla

Kayıtlı Üye
Kas 19, 2009
17
1
0
37
iyi günler benimde bir sorum olacak harici harddisk illaki 2.5 lukmu olmasi lazim yada usb 3.5 luk olurmu cünkü 1.5tb 3.5 luk cok cazip geliyor ama ise yaramiyacak diye paraya kiyamiyorum simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,484
17,364
113
37
Siteye Git
iyi günler benimde bir sorum olacak harici harddisk illaki 2.5 lukmu olmasi lazim yada usb 3.5 luk olurmu cünkü 1.5tb 3.5 luk cok cazip geliyor ama ise yaramiyacak diye paraya kiyamiyorum simdiden cevaplariniz icin tesekkurler
Ps3 640 gb üzeri hdd tanımıyor sanırım hiç denemedimde açıkcası :) ama 500gb'de sorunsuz çalışmakta,harici olarak 1tb veya üstü hdd'leri tanıyacağını umuyorum

C

cLußßeR-TecK

Guest
tuna abi kafam çok karıştı şimdi : Ben ps3 alıcam daha almadım ama nelere dikakt etmeliyim versiyonu kaç olmalı ne önerirsin ? bende 320 gb harici hdd var samsung sana gelsem hdd yi versem içini oyunla fulleyebilirmisin vede 250 gb ps3 aldık dielim ps3 üde getirip 250 gb nin tamamını oyunla doldurabiliomusun ps3 ün ? bi soru daha ben online oynamak istiyorum dielim bu hdd ye attığın oyunlarla oynayabiliyomuyuz kopya olduğu için banlanıorz sanırım psn den bu son soru :D bende orjinal bir oyun var diyelim ama ps3 üde kırdırttım yinede online oynamak istiyorum o jailbirek midir nedir uptade usb sini çıkartıp orjinal oyunu taksam ps3 e online oynayabilirmiyim ps3 kırık olduğu halde ? saygılar :)

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,484
17,364
113
37
Siteye Git
tuna abi kafam çok karıştı şimdi : Ben ps3 alıcam daha almadım ama nelere dikakt etmeliyim versiyonu kaç olmalı ne önerirsin ? bende 320 gb harici hdd var samsung sana gelsem hdd yi versem içini oyunla fulleyebilirmisin vede 250 gb ps3 aldık dielim ps3 üde getirip 250 gb nin tamamını oyunla doldurabiliomusun ps3 ün ? bi soru daha ben online oynamak istiyorum dielim bu hdd ye attığın oyunlarla oynayabiliyomuyuz kopya olduğu için banlanıorz sanırım psn den bu son soru :D bende orjinal bir oyun var diyelim ama ps3 üde kırdırttım yinede online oynamak istiyorum o jailbirek midir nedir uptade usb sini çıkartıp orjinal oyunu taksam ps3 e online oynayabilirmiyim ps3 kırık olduğu halde ? saygılar :)
Alacağın makinenin versionu 3.41 veya daha düşük versionlu olmalı :)

Sendeki hariciyi getirirsen fulleriz tamamen dilersen ps3'hddsinede oyun atarız zaman olarak uzun sürer 1 gün sonra alırsın çünkü oyunlar çok hızlı şekilde yüklenmiyor boyutlarından dolayı

Psn'de şuan banlanılıyor diye söylenti var fakat elimde bir yazılımım var psn ban olayını kaldırmak için en kısa sürede onuda deneyip bilgi vereceğim

zohahahaha

Kayıtlı Üye
Ocak 6, 2009
9
0
0
37
hocam yanlış anlama yardımcı olmak için söylüyorum listendeki bazı oyunlar harici hdd den çalışmaz. çünkü harici olarak fat 32 destekleniyor ve bazı oyunlarda 4 gb den büyük dosyalar var.misal gow3.
bu tarz oyunları ancak orjinal bluray den ps3 ün dahili hdd sine instal edip oynayabilirsin.

mctuna

WWW.MCPS4.COM
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
8,484
17,364
113
37
Siteye Git
hocam yanlış anlama yardımcı olmak için söylüyorum listendeki bazı oyunlar harici hdd den çalışmaz. çünkü harici olarak fat 32 destekleniyor ve bazı oyunlarda 4 gb den büyük dosyalar var.misal gow3.
bu tarz oyunları ancak orjinal bluray den ps3 ün dahili hdd sine instal edip oynayabilirsin.
Estafurullah dostum

Listeye yazdığım oyunlar özellikle gow3 harici hdd'den çalışıyor ve hdd'den hdd'ye atabiliyorum,evet 4gb boyut önemli ama bende öyle bir sıkıntı olmadı olanı bir şekilde cd olmadan yükleyebiliyorum