PS3 EMULATÖR PS3 MAME v0.142 (Preview) Çıktı Atari Salonu Oyunları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - Retro Emulasyon kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 MAME v0.142 (Preview) Çıktı Atari Salonu Oyunları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,541 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - Retro Emulasyon
Konu Başlığı PS3 MAME v0.142 (Preview) Çıktı Atari Salonu Oyunları
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zfrvrn

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,837
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Bir kaç hafta önce haberini verdiğimiz PS3 için MAME emulatörü nihayet çıktı, emulatörün sürümü şuan ki en güncel sürüm olan 0.142 sürümüdür ve bütün mame oyunlarını destekler 3D oyunlar dahil

Lütfen Video'yu İzleyiniz
[METACAFE]/6585541/[/METACAFE]

Emulatör henüz resmi olarak çıkmamıştır Preview sürüm olarak verilmiştir ve oyunları çalıştırmaktadır, 3D oyunlarda full speed hız yoktur fakat stabil sürümü çıktığında 3D oyunlarıda full speed oynayabileceğiz

KURULUM ve KULLANIM
Linkten emulatör dosyasını indirin FAT32 formatlı usb flash disk içerisine indirdiğiniz emulatör dosyasını atın ve PS3 menüsünde INSTALL PACKAGE FILES sekmesinden yükleyin

Oyunlarınızı /dev_hdd0/ROMS/mame klasörüne atın ve menüden emulatörü çalıştırıp oyun listesinden istediğiniz oyunu X tuşu ile çalıştırın, iyi eğlenceler

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kazuma

Erişim Engelli
Haz 8, 2008
612
1
0
39
İlk yorumu ben yazayım abicim :DBu ne hızya bukadar hızlı beklemiyordum bu emülatörü :D
Umarım Nintendo gamecube ve wii emülatörü de kısa zamanda çıkar sabırsızlanıyorum.

ejderfunk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 18, 2008
36
0
6
39
eline sağlık ben pc de oynamayı tercih ediyorum PS3 ün ömründen yhemek istemiyorum...

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
bu iyi oldu tamda haftaya ps3 alıcam sırada paylaşım için sağ ol dostum

Kazuma

Erişim Engelli
Haz 8, 2008
612
1
0
39
Tuna abi videonun bulunduğu site filtrelenmiş ve videoda gözükmüyor doğal olarak :D

kurt26

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
847
14
18
Siteye Git
video bende gözüküyor.altair ps3 yeni aldığında direk bunu yapma bozarsın makineyi.biraz öğren öyle yap.

Kazuma

Erişim Engelli
Haz 8, 2008
612
1
0
39
Bende görünmüyorya nedense neyse bende youtubedan falan arayıp bulayım varsa ;)

gunofpower

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 27, 2009
70
7
8
34
yükleyen olduysa tecmo world cup 98'i deneyebilir misiniz. pcde çalışmıyor ps3te çalışırsa ps3 alabilirim

caps