PS3 EMULATÖR PS3 Mame Emulatör 0.125 Çıktı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - Retro Emulasyon kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 Mame Emulatör 0.125 Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,659 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 78 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - Retro Emulasyon
Konu Başlığı PS3 Mame Emulatör 0.125 Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melih2010

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,760
41,827
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

PS3 için daha önce çıkmış olan Mame emulatörünün güncel sürümüdür, efsanevi atari salonlarında oynadığınız oyunların bir çoğunu PS3 konsolunuz da oynabilirsiniz

Roms dosyalarınızı dev_hdd0/MAME/ROMs veya dev_usb000/MAME/ROMs klasörüne atabilirsiniz

Roms dosyalarını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İyi Eğlenceler

:download:
[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[/HIDE-THANKS]

Son düzenleme:

ceyhuncinar

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 18, 2010
46
4
8
Paylaşım için teşekkürler adminim bende yorumlarımı eklemek istedim.

Arkadaşlar ilk defa indirdim. oyunları örn olarak verilen path e attım ama görmedi. çözüm aşağıdadır.

1- Öncelikli olarak hangi path'ten oynayacaksanız MAME\ROMs klasörlerini oluşturun. Büyük küçük duyarlı bende görmedi!
2- Sonrasında Mame Emulator açıldıktan sonra Select butonuyla Setup Screen -> FRONTEND options altında ROMs... karşısında PS3 HDD, Ext. USB seçimi yaptıktan sonra "Select" butonuyla kaydedip oyuna başlayabilirsiniz.
3- R3 butonuyla Ana Menü gelmektedir. Oyun kontrolleri, Varsayılan kontroller, Jeton ekleme sayısı, oyun hızı vs, Oyun resetleme, Ekran ayarları ve Yeni oyun seçimi yapabilirsiniz.

yanki_061

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 11, 2019
14
2
3
oyunları attım görmüyor lütfen yardım
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

romları dev_hdd0 ROMs şeklinde atıyorum ayrıca mamenin kurulu olduğu yerede atıyorum atmadığım yer kalmadı malesef oyunlar gözükmüyor lütfen yardım edermisiniz ya siz yanlış anlattınız yada benbi yanlış yapıyorum

Son düzenleme: