MCTUNA PS3 PS3 Klon Oyunlar - Kırılamayan PS3 Konsollarına Oyun Yükleme

mctuna

Forum Sahibi
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
9,006
17,793
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Featured Thread #1
Merhaba değerleri üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz

Kırılamayan bütün PS3 modellerine oyun yüklemesi yapmaktayız,konsolunuzun içerisi açılmadan garantisi bozulmadan yapılan bir işlemdir

Konsolunuzun içerisinde bulunan hard disk boyutuna göre oyun yüklemesi yapılmaktadır

Konsolunuzun CD okuyucu bozuk olsa dahi yüklediğimiz oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz

Hazır olan oyun listesi aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir, dilerseniz oyun isteklerinizi bana bildirebilir ve istediğiniz oyunu çalışmaya uyumluluğu var ise hazırlayabilirim

Daha fazla bilgi için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz 0553-618-70-70

dreye

New member
Ocak 14, 2019
7
3
3
Sipariş verdşm hazırlanıyor sağolsun Tuna kardeşimiz ister al ister alma sıkılmadan yardımcı oluyor ve bilgi veriyor bu zamanda böyle esnaflık dostun olsa zor. Kendisine çok teşekkür ederşm siparişşm gelince de geribildirim yazarım. Kendisini en çok üyeli forumlardan görüp buldum. Olumsuz yorum görmedim önemlş olanda bu bence bu internetin kirli dünyasında temiz ve düzgün birini bulmak

mctuna

Forum Sahibi
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
9,006
17,793
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sipariş verdşm hazırlanıyor sağolsun Tuna kardeşimiz ister al ister alma sıkılmadan yardımcı oluyor ve bilgi veriyor bu zamanda böyle esnaflık dostun olsa zor. Kendisine çok teşekkür ederşm siparişşm gelince de geribildirim yazarım. Kendisini en çok üyeli forumlardan görüp buldum. Olumsuz yorum görmedim önemlş olanda bu bence bu internetin kirli dünyasında temiz ve düzgün birini bulmak
Çok çok teşekkür ediyorum kardeşim

dreye

New member
Ocak 14, 2019
7
3
3
Ps3 e 1tb taktırdım içi full seçtiğim oyunlarla doldurdum 2 güne halletti sağolsun Tuna kardeşimiz. Yeni alışverişlerse görüşmek üzere. İnternette güvenlir vd işini hakkıyla yapan insan çok az bu konuda arkadaşa yüzde yüz kefilim Mardin den yazıyorum

mctuna

Forum Sahibi
Yönetici
ADMIN
Mar 29, 2008
9,006
17,793
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Ps3 e 1tb taktırdım içi full seçtiğim oyunlarla doldurdum 2 güne halletti sağolsun Tuna kardeşimiz. Yeni alışverişlerse görüşmek üzere. İnternette güvenlir vd işini hakkıyla yapan insan çok az bu konuda arkadaşa yüzde yüz kefilim Mardin den yazıyorum
Çok teşekkür ederim D @dreye

Eksik olma mardine selamlar her zaman yardımcı olurum